Kedilere Azitro

Cemrecookie

Kedi icin daha önce azitro kullanan var mı ? Lütfen tecrübelerinizi paylaşın

11 CEVAP

septikbaykus

Çok kullandım. Hem bizim ayı yavrusuna hem sokaktakilere. yavrulara 0.5 cc yetişkinlere 1.5 cc verebilirsiniz.

2 kez 0.5 vermek çok mantıklı değil. ben sabah antibiotik akşam polivit verin derim

Cemrecookie

Polivit de alırız 😄😄 sabah immuneks akşam 0,5 cc azitro kullanıyorum o zaman. Teşekkürler cevaplarınız için 😍🙏🏻

orhdoner

C vitamini oranı daha yüksek demek istedim aslında evet bütün vitaminler var içinde biz de daha önce çok kullandık ☺️

Anonymus297519

Merhaba bahçedeki kendime kullanmıştım 5 günlük kullanımda soğuk algınlığı geçti ben mamasına karıştırarak kullandım hırçın olduğu için ağzına sıkamamıştım

orhdoner

Güçlü antibiyotik üst solunum yolu enfeksiyonu öksürük gibi etkenlere bayağı etkili bir ilaç sokaktaki kedilerime çok kullanıldı tedavide ☺️

Cemrecookie

Sokakta baktığım bütün bebek kediler hasta oldu iki tanesini götürdüm ama yetişemiyorum hepsine. Günde 2 kez 0.5 cc olur mu? 4 -5 aylık

Renklipati

Ben kullandığımda dediğiniz miktarda fakat 12 saate bir vermiştim hemen hemen aynı aydaydı

Cemrecookie

Polivit yok elimde daha önce kullanmadım ne icin kullanıyorsunuz? sabah immuneks iciriyorum su kaplarına da aminosol döküyorum.

orhdoner

İmıneks daha iyi polivit sadece C vitamini şurubu günde 1 kez aynı saatte verilmeli 0,5 cc anında düzeliyorlar Allah razı olsun sizden bu arada 🙏☺️

septikbaykus

İmuneks de iyidir evet hatta daha iyidir . Ama polivit bir multivitamin ve aynı zamanda iyi bir toparlayıcıdır. Sadece c vitamini değil :)

Warriorsans

Benim kedimde üst solunum yolu hastalıkları vardı ciğerleri çok doluydu çok kötü öksürüyordu burnu akıyordu ve hapşırıyordu. Veterinerde sürekli iğneler oldu. Kortizon antibiyotik iğneleri oldu binlerce TL harcadık ama iğne olduğu süreçte iyi olur gibi olup sonrasında tekrar kötü oluyordu. En son biraz araştırıp azitronun iyi geldiğini duydum veterinerimizin de onayıyla 7 gün boyunca günde 2 kez 1 er ml şeklinde verdim (kedimin yaşı 1 kilosu 3,5) 7 günün sonunda iyiye gittiğini fark etmiştim birkaç gün sonra da tamamen geçti. Aynı zamanda biofeline ürenary+d tabletini de kullandım çok fazla antibiyotik kullandığımız için böbreklerini korusun diye. 15 güm boyunca her gün verdim artık haftada 1 2 kez yaş mamaya karıştırarak veriyorum birde bağışıklık güçlendirici falan da veriyorum kışa girdiğimiz için tekrarlamasın diye