Wellness Trufood

Cotontzu_Siri

Anket

Bozulur
(1 oy)
Bozulmaz
(0 oy)
Bilmiyorum
(3 oy)
Toplam (4 oy)

Wellness markası favorim. Bu serisine de ayrı bir bayılıyorum. ******'dan getirtme imkanımız var ama bunlar sulu yemek tipi olduğu için uzun yolda bozulabilir diye düşünüyorum. Nihayetinde doğal, koruyucu içermiyor ve içinde bolca et var. Daha önce yurt dışından böyle bir şey alan var mı? Hangi siteden alabilirim? Bozulur mu? Bu arada yurt dışından sipariş verme imkanı olan herkese Wellness öneriyorum.

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bu arada, ailemin bana bunu aldırmayacağını biliyorum. Lütfen hayali ve gelecek odaklı soruları hoş karşılayın. :D

Cotontzu_Siri

Sorularımı*

Cotontzu_Siri

Ve benden söylemesi. Wellness sitesini gezerken ağzınız sulanabilir ve mama yemek isteyebilirsiniz.