3Aylık Kedim Hem Ucuz Mama Hem Yetişkin Mama Yiyor ??

Miscatt

Merhaba arkadaşlar daha önce kedimin kuru mama yemediğiyle alakalı yazmıştım. Advance aldım yemedi royal canin aldım yemedi proplan aldım yemedi. Hepsi de yavru kediler için olanıydı. Teyzemin yetişkin kedileri var oraya gittiğimde onun kedi mamasını katır kutur yedi şok geçirdim. Markası enjoymuş yetişkinler için. Sorum şu benim oğlan hem 3 aylık yetişkin maması yiyor hemde enjoy marka bi sıkıntı olur mu çok üzülüyorum böyle yapmasına 😔

29 CEVAP

Miscatt

Eğer ki başka mama denemelerinden de sonuç alamazsam bu mama ona sıkıntı yaratır mı ilerde ?

Miscatt

Teşekkür ederim arkadaşlar🙏🏻Önerilerinizi deneyeceğim. Bu konuda benimle aynı durumda arkadaşlar varsa önerilerini tekrardan bekliyorum.

orhdoner

Rica ederiz cnm benim üzülme yoluna girer herşey Allah kötü şeyler vermesin bulursun sen de illa ki güzel mama merak etme Allah kolaylık versin arkdaşın dediği de ücretsiz yolluyor o daha da iyi denemek açısından 🥰🥰❤️🙏

Miscatt

@Warriorsans Şimdi proplan yavru kedi mamasını enjoyun içine karıştırdım yavaş yavaş proplan arttırılan bugün öyle denicem. Eğer ki yine yemezse başka mama araştırıcam

Miscatt

@orhdoner inşallah canım benim amin teşekkür ederim 🙏🏻 ❤️

Miscatt

@Renklipati güncelleme yapıcam inşallah sevdiği bi mama bulayım da 🙏🏻💕

Palyaco

Exclision yavru tester vardı petlebide bi deneyin yemeyen kedi yok

BerenZ

Misket'e bak minnacık 😍 Bir süreden sonra seçicilik azalıyor özellikle kısırlaştıktan sonra. Kefiri laktoksuz tercih etmeni ravsiye ederim sindirimleri hassas oluyor.

buseevecan

Yavru kedilere yetişkin maması verilmez. Çünkü yavru kediler gelişme çağında olduğu için . Gelişme çağında olan bir kedinin ihtiyaçlarını yetişkin maması karşılamaz . Ne marka kullanırsanız kullanın bu durum hepsi için geçerlidir. Ayrıca yavru kedi maması için enjoyu önermem

Quincy

aldığınız mamaların aromasını değişik kullandınız mı? mesela benim oğlum çok seçici değildir ama kuzulu mamaları tavuklu mamalardan daha çok seviyor. Arkadaşların dedği gibi denemekten vazgeçmeyin.

Miscatt

@Kebikec Enjoyla proplan karıştırdım bugün bakıcam yiyor mu eğer ki yemiyorsa tester seçeneklerine bakıcam. Bu konuda yalnız olmadığıma sevindim inşallah buluruz mamamızı🙏🏻

Miscatt

@Berenz evet çok bebek 👶🏻 🙈💕 evet laktozsuz aldım deneyeceğim teşekkür ederiz canım 🙏🏻 Dediğiniz gibi seçicilik inşallah azalır 🙏🏻

Miscatt

@buseevecan maalesef öyle ama şuan elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum takviyede kullanıyorum inşallah güzel bi mama bulacağım oğluma 🤲🏻

Miscatt

@Palyaco denicem dua edin inşallah yesin birinden birini 😔🤲🏻