Midesi Bulanacaklar Okumasın Resim Koymadım

Anonymus297519

Kedime veterinerin söylediği oranda tenizol hap uyguladım iç parazit için ve poposundan ince beyaz tenyalar düştü bu normal mi

9 CEVAP

Warriorsans

Gayet normal. Veterineriniz en iyi şekilde bilecektir ama normalde parazit varsa 3 gün üst üste yarım vermeniz gerek daha sonrasında 2 ayda 1 yarım veriliyor. Benim kedimde de var parazit uzun solucan gibi 3 gün tenizol verdim 20 gün sonra bir yarım daha vericem. Bence veterinerinize tekrar sorun çünkü tek sefer vermek yeterli etkiyi sağlamaz

orhdoner

Evet normal dökülmesi lazım bizde de olmuştu daha önce hatta ağzından bile kusabilir demişti üç gün üst üste verin dediler verdik sonra 20 gün sonra bir daha 3 gün verdik düzeldi kalmadı şükürler olsun çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏

Anonymus297519

Bana 1 kerede yarım olarak verebilirsin dedi zorluk çıkarmadan da yedi hapı kusmadı sadece halsiz ve tenyalar döküldü bilemediğim içinde korktum

orhdoner

Anladım o zaman hekiminize söyleyin tenya dokuyor diye belki size de der daha fazla verin diye 1 taneyle dokulmeyebilir siz Bilgi verin kendisine bakalım ne diycek çünkü bizde çıktığında öyle uygulandı çok geçmiş olsun tekrardan 🙏

Anonymus297519

Evet sordum diğer yarımı da yarın vermemi söyledi teşekkür ederim

Anonymus297519

Evet sordum diğer yarımı da yarın vermemi söyledi teşekkür ederim

orhdoner

Rica ederiz çok geçmiş olsun tekrardan acil şifalar diliyorum 🙏

buseevecan

Evet çok normal , demek ki iç parazit varmış kedinizde ve onları dökmüş. Allah bütün kedilere uzun ömürler versin🙏❤️

Anonymus297519

Amin iyi dilekleriniz için sağolun 🐈‍⬛