Dreamies Ödül Maması

_selinnn

Bu Dreamies ödül mamasının arkasında 1 ay içerisinde tüketilmesi gerektiği yazıyor, içerisinde çok fazla var ve yavru kedime bunların hepsini bir ayda veremem. Daha uzun sürede kullanabilir miyim ?

10 CEVAP

buseevecan

Yavru kediler için günlük kullanım miktarı 6 tanedir. dreamies'i önermem içinde çok fazla şeker bulunmaktadır . ayrıca tadlandırıcı da bulunmaktadır .şeker kediler için çok zararlıdır . bilginize :)

Palyaco

Gimcat brit care beaphar dental bunları kullanın daha saglikli

Warriorsans

Bu markayı pek önermem bence tekrar almayın. 1 ay içerisinde bitiremeyecekseniz sokaktaki canlara verebilirsiniz

simbakedi

hayir 1 ay icinde asla tuketmeyin zaten, icerigi guzel degil ustune uzun sure alirsaniz zararli bile olabilir. ben uzun zamandir kullaniyorum, mayis-haziran gibi almistim hala bitmedi paket. cok fazla verdigimde kusuyor. aklima gelirse haftada 1-2 tane veriyorum

Lils

1 aydan fazla kullanabilirsiniz bozulmuyor. Bu arada pek kaliteli bir ödül maması değil tavsiye etmem.

orhdoner

Bence ona göre verin çünkü heralde 1 Aydan sonra içeriğinde süt ürünleri bulunduğu zaman bozulabiliyor. ☺️

Palyaco

Pek onermiyorum ödül mamasinda dental daha saglikli

hannnngggg

dreamies kaliteli bir ürün degil ne yazık ki bir ay icinde tüketilmesi gerekiyorsa da hepsini vermeyin bence sokaktaki canlılar ile de paylasabilirsiniz çöpe gitmemesi için

Gimlihanim

İçeriği pek iyi olmadığı için çok az miktarda tüketen insanlar gördüm burada. Bozuluyor olsa bozuluyor derlerdi diye düşünüyorum. Bence de 1 ayda bitirmeyin.

pablopicasso

Kedinizin sağlığı için evinize bile sokmayın. Bir kez hediye geldi. Bir kaç tane yedi ve defalarca kusunca direk çöpe attım.