Kapalı Kedi Tuvaleti Xxl Boy Uygun Site Varmı?

orhdoner

Herkese hayırlı akşamlar,

Tuvalet kabımız küçük geliyor artık xxl boy kapalı kedi tuvaleti almak istiyorum.Baktığım sitelerde 200 ile 300 arası fiyatlar genelde sizin alıp kullandığınız güvenilir uyguna satan bir site varmı varsa önerilerinizi bekliyorum.Çok teşekkür ederim şimdiden herkese🙏☺️

18 CEVAP

teddybal

"Çınar plastik 654550"
Bizde bundan var, satıcıyı bilmiyorum çünkü petshoptan almış ailem. Çok büyük, bir seferde 10lt koyunca ancak doluyor ama tavsiye ederim kaliteli ve kediler çok rahat ediyor. Bu arada bizde HB'nın tuvaletinin bir küçüğü de var ordan almıştık ama çınar'ın plastiği ondan daha kaliteli daha tok.

https://m.t r e n d y o l.com/cinar-plastik/xxl-kedi-tuvaleti-ve-kurek-65x45x50-p-100107405?boutiqueId=584700&merchantId=402161

orhdoner

Çok teşekkür ederim sağolun bakacağım hemen 🙏☺️ @teddybal

teddybal

Bu arada yıkaması ölüm gibi bir şey ama öldürmüyor jfjfjf

Bir de bu boyun eksi bir özelliği var asla uygun kedi tuvalet torbası bulamıyorsunuz, xxl diye satıyorlar ölçüsüne uygun gibi duruyor alırken ama yarısına ancak giriyor.