Kapalı Kedi Tuvaleti Xxl Boy Uygun Site Varmı?

orhdoner

Herkese hayırlı akşamlar,

Tuvalet kabımız küçük geliyor artık xxl boy kapalı kedi tuvaleti almak istiyorum.Baktığım sitelerde 200 ile 300 arası fiyatlar genelde sizin alıp kullandığınız güvenilir uyguna satan bir site varmı varsa önerilerinizi bekliyorum.Çok teşekkür ederim şimdiden herkese🙏☺️

18 CEVAP

simbakedi

suzionline instagram hesabında kocaman bir kum kabı paylaşmıştı, hikaye öne çıkarılanlarında en başta links var, oradaki ilk storyden inceleyin isterseniz. h epsi b urada olmadıgı için bende fiyatlara bakamadım ama o tuvaletler kulübe kadardı neredeyse :D

Palyaco

60 x40x40 ideal bence hep.si bura.da baya kullanışlı 98 tl kulübe kadar olanlar cok kum gidiyor 10 litre kum bile bu dedimi zor dolduruyor

pablopicasso

https://www.*********.com/catit-kapali-tuvalet-kabi-jumbo-57lx465hx43-w-31816

Bu siteden ve bu modeli alarak kullanıyoruz. İkimizde memnunuz

pablopicasso

https://www.*********.com/catit-kapali-gri-tuvalet-kabi---57-x-46.5-x-39-cm

Bir tık küçük bu kartuşsuz olan bunu da arkadaşım 8,5 kg lık kedisinde kullanıyor. Memnun

orhdoner

Tamamdır hemen bakacağım çok teşekkür ederim sağolun 🙏☺️ @pablopicasso

Lokumcukk

https://ty.gl/1kjepf3884
Fiyatı uygun değil ama ömürlük olucaksa bunu alım derim 1.

orhdoner

😅😅🤣🤣 Hepsi çocuklarımız iyi olsun diye ne yapalım o zaman poşetsiz sadece karton koyarız olmazsa 🥰 arkadaşın da dediği gibi karton koyuyorum demişti çok sağolun tekrardan 🙏🥰 @teddybal

orhdoner

Çok iyiymiş büyük boy olsun daha iyi 😀 Ama şöyle bir sıkıntım var instagram kullanmıyorum 🙈 Başka bakabileceğim şekilde bir link varsa bakayım olmazsa size zahmet 🙏

orhdoner

Yüksekliği açısından bana 40 az geliyor çünkü boyu bizimkilerin artık küçük kalıyor tam ucuna gelip yapmaya çalışıyorlar o da iki büklüm şekilde 😅ondan dolayı büyük olsun dedim yükseklik açısından ☺️

simbakedi

En 44 cm
Boy 66 cm
Yükseklik 44 cm
a mazon pet center diye googledan aratıp bakın, oradan altlardaki L tuvaletleri bir inceleyin a mazon kapalı kedi tuvaleti diye geciyor. bu modellere bakabilirsiniz 189 tl ancak gidip mağazadan alırsanız 125e geliyor. linkini atmaya çalışiyim ama atılmazsa dediğim gibi bakarsınız
tuvalet

orhdoner

Çok teşekkür ederim sağolun hemen bakacağım 🙏☺️ @simbakedi

orhdoner

Çok teşekkür ederim sağolun bakacağım hemen 🙏☺️@lokumcukk

Warriorsans

Ben t r end yoldan 160 TL ye almıştım memnunuz gayet ama bence kesinlikle pahalı

pablopicasso

Catit ömürlüktür.

2 arkadaşımda çok uzun yıllar kullandığı için aldım.
Benden görüp alanlarda çok memnun. Plastiği çok kaliteli ve altına karton kesip koyuyorum. Üzerine öyle 7 cm kum ekliyorum. Döne döne sefa ile işini görüyor☺️☺️

orhdoner

Ne kadar güzel ben de şuanda bakıyorum tüm önerilere sizin dediğiniz de bakacağım memnun olmanıza sevindim aldığı üründen memnun kalmak istiyor insan ondan dolayı buraya soru açmak istedim cevap verdiğiniz ve açıklama yaptığınız için çok teşekkür ederim 🙏🥰 @pablopicasso