Kedinizi Nerede Kısırlaştırdınız Memnun Kaldınız Mı

Dilaracopurr

Kedinizi nerede kısırlaştırdınız

12 CEVAP

orhdoner

Merhaba her zaman gittiğimiz veterinerde kısırlaştırdık evet memnun kaldık şükürler olsun sıkıntı olmadı İstanbuldayız biz ☺️🙏

dilanbulent

Karabük'te yaşıyorum. Safran Petlife Veteriner Kliniğinde kısırlaştırdım. Çok iyi bir veteriner hekim. Zaten küçük bir şehirde yaşadığım için güvenle gidebileceğim toplasan 2-3 veteriner kliniği var. Geriye kalanların işini iyi yapmadığını çok iyi biliyorum. Kediyi ameliyat edip kayıt tutmayan mı dersin, yanlış ameliyat eden mi dersin, kliniğinde Jungle mama satıyor diye ND'den daha iyi diyen mi dersin.... Say say bitmez benim şehirdeki kliniklerin rezilliği. Ama aynı şehirde yaşıyorsak benim gittiğim kliniği öneririm :)

dilanbulent

Bu arada şakasına yazmadım adam harbiden sırf kendisi sattığı için Jungle mama ND'den daha iyi demişti, haykırarak gülmemek için zor tutmuştum kendimi

orhdoner

Hakikaten çok komikmiş gerçekten şaka gibiler mama konusunda nerdeyse hepsi aynı şeyleri söylüyor hayret verici 😯😅 @dilanbulent

simbakedi

istanbul şekerci veteriner kliniği. gaz anestezi, dikişsiz ameliyat ve kan tahlili üçlüsünü kapsayan ve fiyatta en cok yardımcı olan veterinerdi. erkek kedimi kısırlaştırdım ve çok memnun kaldım. kedim 10 saate kalmadan eski haline geldi, ondan önce de sadece sarhoş gibiydi.

orhdoner

İstanbul da Yenibosna veteriner kliniği çok memnun kaldık dişi kedimizi yaptırdık estetik dikiş ve kan tahlili çok memnun kaldık ☺️

diablerose

HappyVet Veteriner Kliniği
Ankara
Kedim dişi burda kisirlastirilmis. mişli gecmis zmn cunku bnm velet sahiplendigimde 1 yasindaydi, hali hazırda kısırdı. o klinikten memnun sahiplendiren kişi.

hannnngggg

bursa da artemis veteriner kliniğinde kısırlastırdım çok memnun kaldım bana öneren duman cat wold dü kendisine tekrardan teşekkür ederim 🙏🏻 onun önerisine güvenerek gitmiştim gerçekten bu siteyi seviyorum, kendi veterinerim değil üstelik kısırlastırmak icin kendi veterinerime asla güvenmedim ve oraya gidince neden guvenmedigimi bir kez daha anladım allah herkesi iyi insanlarla karsılastırsın

Palyaco

Kocaeli cayirova animal home mükemmel ötesi

Renklipati

İst gaz anestezi estetik dikiş tahliller çok memnun kaldığım ve 1 yıldır gittiğim kliniğim de oldu fiyat yüksek biraz

Dilaracopurr

İsim verebilir misin yerin

Renklipati

İst patiloji kliniği,7,24 saat açık burası birde son teknoloji aletle 5 dakika da yapıyorlar çok ilgili bir yerdir