Kedimin Poposundan Çıkan Şey Ne

Rapisa

Merhaba, şimdi böyle bir şey çıktı bu ne olabilir acaba.

33 CEVAP

Warriorsans

Kedimde birkaç gün önce iç parazit oldu ve tam olarak bunun aynısıydı. Acil iç parazit tedavisine başlamalısınız. Ben 3 gün üst üste yarım tablet tenizol verdim 20 gün sonra bi yarım daha vericem umarım geçer

Miscatt

Arkadaşlar ip demiş ama Misketin iç parazitten sonra döktüğü parazit aynı böyleydi. Parazit bence bu.

Arjinn

Parazite benzettim ben

Rapisa

İp olma ihtimali düşük diye düşünüyorum çünkü kedim fip, zor yürüyor, ipi merak edip yemez sanırım bikeöedim dediğiniz gibi eldivenle bakayım

Miscatt

Eğer merak ederseniz başlık açıp fotoyu ekleyebilirim size.

Miscatt

Foto ekliyorum.

pablopicasso

Eldiven ile üzerindekileri sıyırmayı deneyin bakalım. Sanki ipe benziyor.

pablopicasso

Bu arada popsundan sarktı ise lütfen kesin çekmeyin. Sonrada takipte olun geri olabilir.

pablopicasso

Bu arada popsundan sarktı ise lütfen kesin çekmeyin. Sonrada takipte olun geri olabilir.

Gimlihanim

İp gibi duruyor bencede. İp yutmuş olabilir mi kediniz?

Miscatt

Hatta bende hala fotosu var duruyor. Aynı bundan 7 tane döktü 2 sefer de.

pablopicasso

Bizde aynı durumu yaşamıştık. İlk gördüğümde aman yoksa parazit mi demiştim ki hiç aksatmam ancak elime eldiven geçirip sıyırdığımda siyah bir ip yuttuğuna şahit oldum. Bağırsakta bekleyince parazit görüntüsü verebiliyor. Zira düzenli ilaç kullanmıyorsa ihtimal dahilinde ama yine de bir kurcalayın. Ve bizleri de haberdar edin. Geçmiş olsun.

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah🙏

Rapisa

Şimdi eldivenle baktım sert bir lastik gibi esnek bişey ama ip desen ip değil bilemedim.

orhdoner

İsterseniz veterinerinize mesaj atın o bir bakıp yorumlasın kediniz de hastaymış ona göre yol alırsınız parazit ise arkadaşın dediği gibi ilaç içirmenis gerekebilir