Kedim Hıçkırıyor

denizz01

kedimi ilk kez dün öyle gordum ayni hıçkırıktı bugün de uykusunda oldu kötü bi nedeni var mıdır bunun ona göre yarin veterinere gitmeyi düşünüyorum

4 CEVAP

Gimlihanim

Çok yemek yediği zaman da bizimki de hıçkırıyor. Özellikle yaş mama yediği zamanlar. Kötü bir durum olduğunu sanmıyorum. Öyleyse de bu postun altında öğreneceğim

Warriorsans

Bir bilgim yok üste çıksın diye yazıyorum ama belki midesine dokunacak bişey yemiştir yada fazla yemiştir

MonikaveTori

Mamayı hızlı bir şekilde yerse hıçkırık tutabiliyor başka bir nedeni var mı bilmiyorum

denizz01

tam tersi normalde cok yerdi su aralar az yemeye basladi biraz daha mamasini degistirmeyi düşünüyorum ondan kaynakli muhtemelen