Kedimin Gözü Yaralı

gayelise

Arkadaşlar evde iki kedim var bir tanesinin gözünde yara olmuş çizik atılmış gibi sanırım oyun oynarlarken birbirleriyle oldu çay sürüyoruz ama 1 hafta olacak geçmedi ne yapmamız gerek?

2 CEVAP

Warriorsans

Bence veterinere götürmelisiniz enfeksiyon kapmasın dikkat edin geçmiş olsun

Keyfimbilir

Çayla geçeceğini sanmıyorum. En azından net gözüken fotoğraf çekip vet.e atarsanız size bir damla krem birşey önerir. Tırnak çiziği tehlikede arz edebilir