Rapisa İçin Foto

Miscatt

Ekledim @Rapisa

10 CEVAP

pablopicasso

Naçizane önerim yarın vetinize danışıp, kullanın.

Kilosuna, yaşına ve belki de döktüğü miktara göre oranlayacaktır diye düşünmekteyim.

Rapisa

Aaaa evet aynısı sanki çok benziyor. Peki şimdi evde tezinol var 27.08 de vermiştim. Üç ayda bir veriliyor versem mi. Çok teşekkür ederim paylaşımınız için 🌺

Rapisa

Benim evde 4 kedim var. Bir tanesi 3-4 gün önce ip yuttu. Başka bir tanesi kalp ilacı kullanıyır, biri de fip.fip olandan bu ipimsi solucanımsı şey çıktı. Bir tane de normal kedim var 🤣 niye böyleler çözemedim

Miscatt

Veterinerinize danışıp oda uygun görürse bence verin çünkü dökmeye çalışıyor parazitlerini.Rica ederim ne demek @Rapisa 🙏🏻🌸

orhdoner

Daha önce biz de olmuştu veterinere götürdük üç gün üst üste tenizol yutturdular yarım tane daha sonra 15 gün sonda bir daha 3 gün gene yutturuldu böylece temizlendi isterseniz siz yarın sorun gene ona göre ilacı verirsiniz çok geçmiş olsun şimdiden 🙏

orhdoner

Sana da çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda cnm benim 🙏🥰 @misscatt

Miscatt

@Rapisa benim de benim oğlanla başım dertte 🤣 yuvalanıp gidiyoruz 😇🙈

Miscatt

@orhdoner teşekkür ederim canımm🙏🏻💕

Rapisa

24 saat açık bir veteriner var aradım kediyi getirin muayene edelim dedi. Bakalım yarın netlneşir ne olduğu cevaplarınız için çok teşekkür ederim 🌺

orhdoner

Rica ederiz hayırlı haberlerle dönün inşallah acil şifalar diliyorum 🙏🌺