Yavru Köpeğim İshal Oluyor

Heraacar

Fransız bulldog 70 günlük yavru köpeğim ishal oldu. İshalde kanda mevcuttu. Hemen veterinere götürdük kanlı ishalden korktuğumuz için. Veteriner hekimimiz kanlı ishal olmadığını parazit kaynaklı ya da mamadan kaynaklı olabileceğini söyledi. Parazit için antibiyotik ve şurup tedavisi olduk iyileşti. 6-7 gün sonra tekrar aynı belirtiler başladı. Köpeğim çok hareketli iştahı yerinde ve ateşi yok. Neden kaynaklı olabilir ?

2 CEVAP

Warriorsans

Çok geçmiş olsun farklı bir veterinere daha gitmenizi en azından arayıp bilgi edinmenizi tavsiye ederim.

Heraacar

Teşekkür ederim. Üç veteriner hekime danıştık aynı kanıdalar. Dışkıda kan görmek beni çok korkuttu