2 Aylık Yavru Kedim 2 Gündür Kaka Yapmadi

Fistikliokum

Pazar gunu ogleden once tuvaletini yapti, sonra karma aşı oldu. O gunden beri kaka yapmiyor 2 gun oldu.asinin etkisi olabilir mi yada baska sorun mu vardir

2 CEVAP

dilanbulent

Aşı yapıldıktan sonra genelde halsiz oldukları için yaş mama vermek en iyisidir. Yaş mama verdiniz mi? Eğer yaş mama vermiyorsanız da kabız olmuş olabilir

Fistikliokum

Yaş mama haftada iki kere veriyorum, ama bu sefer periyodu bozayım, yas mamasindan da vereyim.