Kedilerin Sevdiği Kumaşlar(Kış İçin)

teddybal

Selam arkadaşlar, kedilerim polardan nefret ediyor, hatta yumuşak kumaşları direk sevmiyorlar(wellsoft gibi).Paspas kumaşı, koltuk kumaşı gibi tırtıklı şeylerin üstünde vakit geçiriyorlar, bir de penye çarşaflara olurları var. Battaniyelerimiz de polar ya da yün ama iğrenç bir şeymis gibi tepki verip kaçıyorlar. Polar düşmanları... Kış vakti uyurken battaniyeye girsinler istiyorum (beton bulup buralarda yatıyorlar ama dün biri hapşurmaya başlamıştı.) Nasıl bir kumaş severler sizce o kumaştan battaniye almak istiyorum, çok sevinirim yardımcı olursanız.

9 CEVAP

Keyfimbilir

Keten kumaştan koltuk örtüleri var hafif sert bir yapısı var bombeli bir şekilde sererseniz belki sevip içine yatıverirler. Benimki penye şalları seviyor mesela

teddybal

@keyfilmbilir @firuzecik
Teşekkür ediyorum, bakıyorum hemen💐

diablerose

bi kac kiyafetinizi tester gibi kullanabilirsiniz

DilekTus

Merhaba, yorganın ismini bilmiyorum ama taçtan aldım böyle çok hafif yumuşak bir yorgan, 4 kedi evladım var hepsi de ayrı huysuz. ortak sevdiği şey bulmak imkansız fakat hepsi o yorganda yatmaya bayılıyor yazın bile duruyor yorgan :)

Firuzecik

Benim erkek kedim örgü kumasi seviyor. Keten hafif sert sekilde bulabilirseniz oyle battaniyeler pikeler de olur

teddybal

@diablerose sorun o değil işte, sorun sevdikleri kumaşların ya yazlık ince kumaşlar ya da battaniye yapımına uygun olmayan kumaşlar olması yoksa denedim yün, polar, peluş sevmiyorlar. Şimdi sipariş verdim bakalım iplik iplik dokunmuş kilim gibi dokusu olan bir battaniye, umarım beğenirler..

Lokumcukk

Benim kedimde polardan tüylü yumuşacık şeylerden nefret ediyor En sevdiği nevresimli yorgan onun dışında daha sert kumaşları seviyorlar

teddybal

Yorgan denenebilir haklısınız teşekkürler arkadaşlar😸 @DilekTus @Lokumcukk

duman_cat_world

Benim kedim pamuklu kumaşları seviyor ve battaniye hastası😻😋💘 Sürekli içine giriyor oyun oynuyor uyuyor falan. Belki sizinki de sever💙