Petlebi’ye Teşekkürler ??

Gimlihanim

Petlebi’ye hediyelerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Birazı kızıma birazı sokaktaki canlara paylaşmak güzeldir☺️☺️💜💜

29 CEVAP

Warriorsans

Afiyet olsun minnoşlara bize de geldi şimdi 😻

Aleynademirtas

Afiyet olsun kuzucuklara 💕

pablopicasso

Afiyet can olsun minnoşlarınızq🥰

Firuzecik

Bizim başımız kel mi? Biz de isteriiiz

orhdoner

Afiyet şifa olsun yavrularınıza Ne güzel olmuş sevgiler diliyorum 🥰🥰❤️

Superisi814

Yaşasin ziyafet verenler, vesile olanlar 😊💕

mivmiv

Hediye mi bunların hepsi yoksa sipariş verdiniz onlar mı acaba? Şeyden soruyorum yoğunluktan sebep siparişlerimiz kargolanmıyor da hediye işine mi girildi yine 🙄

theyusra

bizimkilerde geldi az önce 🥺🥺 şeyi merak ediyorum, hangi yaş mamaları kendi kedinize vereceksiniz acaba? bana içerikleri çok kötü görünmedi onun için merak ediyorum, konserve olanlar hakkında bu arada zaten jöleli olanları genelde kedime yedirmiyorum 🙆

Gimlihanim

@theyusra ben de inceledim öyle çok kötü içerikleri yok. Ancak büyük olanları bitirmesi mümkün değil. Bu yüzden onlar sokaktaki canlara gidecek. Diğerlerini de evde çok yaş maması olduğu için muhtemelen veririm. Ancak evde olmasaydı kendi kedime verebilirdim. Et oranları çok iyi değil ama koruyucu ya da şeker vs de yok içlerinde bu yönden çok da kötü görünmedi gözüme.

dilanbulent

Afiyet olsun, hayırlı olsun :)

theyusra

haklısınız ben de aynısını düşünüyorum, birazını Pandora'ya tattırıp geri kalanlarını sokaktakilere vereceğim. sağolunnn🥺

Palyaco

Afiyet olsun canlara hem evdekilere hem dışarıdaki canlara bu soğuk havalarda iyi oluyor onlar icin

Lokumcukk

Artık bende petlebiye teşekkürler etmek istiyorum

Gimlihanim

@mivmiv bunlar hediye olarak geldiler ☺️

Gimlihanim

@Firuzecik 😂😂😂 yardımlaşmaya devam o halde.