Pelet Önerisi

Melike0nur

Pelet kullananlar var mı hangi markayı önerirsiniz? Fiyat olarak bigcat, natural bastet çok pahalı geldi maalesef. Bunlar harici başka öneriniz var mıdır? Topaklanip topaklanmamasi önemli değil benim için.

19 CEVAP

Cat’s lucky önerebilirim, topaklananlar arasında fiyatı en uygun bu ve çok memnunum

Warriorsans

Ben agrobit cat markasını kullanıyorum memnunum gayet topaklanan cinsten değil

dilanbulent

Eğer gıcık bir kediniz varsa asla pelet kullanmanızı önermem.

Firuzecik

Bentonit kumdan gececekseniz zaten her turlu daha uyguna gelecek. Bugcat kullaniyorum indirimde stok yapiyorum cok cok uzun sure gidiyor hepsini bosaltma yok zaten ekleme yapiliyor. Koku tutma topaklanma konusunda da memnunum. Eve de hic dagilmiyor

ailur0phile

Sapphire Cat litter 10 lt 50 tlydi aldığımda. Topaklanması koku tutması iyi. 20 litre bana 3-4 ay yetiyor. 30-35 TL'ye mal oluyor yani aylık.

orhdoner

Ben topaklanan kullanıyorum memnunum çoklu alıyorum ondan biraz daha uyguna geliyor biokat’s ecolight markası sağlıklı günler dilerim 🙏

zfrshn

Çok kedili evde ekonomik bir çözüm ise benide çeker inşaate taşır gibi kum taşıyacağımıza hafif at sifonu çek peletdaha hoş.
Tek kritişk nokta kediniz alışana kadar evi wc için kullanabilir.

Melike0nur

Biokat pahalı geldi onu eledim maalesef 😔 10 litresi 130 150 TL civarında ❌

Cats lucky daha uygun 14 litresi 50 TL civarı ✔️

Agrobit 10 litresi 20 30 tl civarı çok daha uygun ✔️

Yorumlara baktığımda evde çok koku yaptığından bahsedilmiş sizler öyle bir sorun yaşadınız mı acaba?

orhdoner

Ben uzun sürendir kullanıyorum koku falan yapmıyor gayet memnunum 🥰

Melike0nur

Topaklanan

Bigcat 8 litresi 50 TL
Cats lucky 7 litresi 30 TL
Eurocat 10 litresi 42 TL
Biokats 5 litresi 62 TL
Orga kitty 10 litresi 65 TL

En uygun bunları buldum.

Bigcat ve orga kittynin 1 litresi aynı fiyata geliyor. Bigcat litresi 6,25 TL. Orga kitty 6,5 TL

Cats lucky ve eurocatin de litresi 4,2 TL ediyor

Biokats litresi 12,4 TL

Bigcat, orga kitty, catslucky ve Eurocat arasında kaldım şimdi 😄

Veya başka önerileriniz varsa onlara da bakayım 🙏

simbakedi

bunlardan hangisine karar verdiniz acaba ben de topaklanan pelet araştırıyorum şu aralar. benim için tozutmaması, patilere yapışmaması çok önemli bu ikisine uyan hangileri var :D

Melike0nur

Bigcat 8 litresi 50 TL
Cats lucky 7 litresi 30 TL
Eurocat 10 litresi 42 TL
Biokats 5 litresi 62 TL
Orga kitty 10 litresi 65 TL

Bunları yazmışım tek bunları buldum uygun fiyatlı ve önerilen. Gerisi topaklanmiyor veya çok pahalıydi. Başka önerisi olan varsa yazabilir yine 😄

Bigcat sipariş ettim bir süre deneyim, sonra diğerlerini de tek tek deneyecgim sırayla. Hangisinden en çok memnun kalırsam onunla devam ederim. Bu tarz şeyler kediden kediye değişiyor sanırım, aynı markada birinin sevip diğerinin nefret ettiği yorumlar var.

simbakedi

https://www.youtube.com/watch?v=UB0qoklayfs&t=304s&ab_channel=Bellave%C3%87etesi
oskaryum
bir de uygun fiyatlı bunu buldum ekliyim hiçbir fikrim yok jsadhajsd

AhsenAise

İnternetten aldığım hem pahalıya geldi hem oldukça sertti memnun kalmadık ,şehrimizde organize sanayi de orman ürünleri fabrikası üretimini yapıyor oradan alıyoruz 25 kg 32.5 aldık daha yumuşak ve oldukça ekonomik ,siz de kendi şehrinizde böyle bir yer varsa oradan alınız

AhsenAise

@zfrshn oldukça ekonomik,koku olayı yok mis gibi çam kokuyor ,toz yok ,ev sahile dönmüyor,sağlıklı doğal