Brit Care Üriner Sistem Maması Bozuk Mu

GultenTIKIT

petlebiden tester olarak aldığım brit care kısırlaştırılmış üriner kedi maması tanelerinde heterojen koyuluklar var. bu mamayı kullanan başka biri varsa renkler normal mi acaba?

6 CEVAP

missAybuke

Benimde aldığım testerlar bu şekilde. Hem şişkin bir yapısı var hem de koyulu açıklı değişik taneler :)

Palyaco

Mama taneleri bu şekilde bozuk deyil

Lils

Renklendirici içermediği için bu şekilde olduğunu söylemişlerdi. Ben tavşanlı olanı kullanıyorum o da bu şekilde bir sıkıntı yok :)

GultenTIKIT

teşekkür ederimm

Warriorsans

Mama taneleri bu şekilde oluyor korkmanıza gerek yok

septikbaykus

Değil.