Kedimi Civcivlerime Nasıl Alıstırabilirim Acil Destek !!!!!!

Kayip

Ben koyde yasiyorum ama kedileri cok seviyorum yavru bir kedi buldum ona bakiyorum fakat kedimin civcivlere kostugunu gordum bunu avlanmak icinmi oyun içinmi yaptigini bilmiyorum bu aliskanligi buyuncede devam ederse onlara zarar verebilir diye korkuyorum kedimi civcivlere nasil alistirabilirim

2 CEVAP

Senaaaaaaaa

İç güdüsel olarak Yemeye çalışabilir alışmaları mümkün değil bence ayrı Yerlerde bakmanızı tavsiye ediyorum.

Kayip

Çok tesekkurler suan az da olsa alisti