Veterinereczane.com

diablerose

başlikta belirttigim site guvenilir mi

7 CEVAP

duman_cat_world

Açıkçası ben olsam güvenemezdim. Marka mama, petlebi, a mazon prime, trndyol frog pet satıcısı alışveriş yaptığım güvenilir siteler👍

Palyaco

Güvenilir diye biliyorum

septikbaykus

Ne alacaksınız ?

diablerose

duman cat uzun sure cevap gelmeyince vmp paste siparis ettim ordan. ordan hills veya royal urunleri kategorisine tiklayinca petsmile linki cikti karsima. pet smile da ankarada pek cok yerde klinigi olan bi klinik zinciri mi desem, oyle bisi. pet smile linkindeki whatsapp ikonuna tiklayinca veteriner eczane nin whatsappi acildi, oyle olunca guveniverdim. artik hayirlisi. ama guvenilir dediginiz yerleri repertuara ekledim, tesekkur ederim 🐾

diablerose

@septikbaykus

VMP paste multivitamin macun 🐾

septikbaykus

Onun sahtesi olmaz alabilirsin

diablerose

aldim gitti :) faturada da petsmile yaziyor. cok içime sindi.