Kedim Bant Yutmuş

esratanolu

Merhaba adım esra 1 gün önce tatlı bir yavru sahiplendik ancak bugün rahatsızlandı ardından da kusmaya başladı küstüğünde içinden de bant parçaları çıktı :( biz evde bu tip şeylere dikkat ederiz kedi olduğu için ayrıca annem oldukça titiz bir kadındır ve yuttuğu bant koli bandı bizim evden olmadığı belli. Aynı zamanda galiba pek ilgilenmemişler kulak enfeksiyonu varmış onuda sahiplendiğimiz gün fark ettik. Daha önce kediniz böyle bişey yaşadı mı? Ve ne yaptınız iyileşti mi

5 CEVAP

Renklipati

Öncelikle hayırlı olsun patinizle bir ömür mutluluklar.. yabancı cisim yutması her zaman basit olmuyor, umarım tamamı okadardı ve kusttu çıkardı..bir iki gün mutlaka gözlemleyin halsizlik kusma iştahsızlık varsa veterinere mutlaka götürün.. şimdilik malt macunu verin kakasını takip edin inşaAllah hepsi oydu atmış olsun

Lils

1 çay kaşığı zeytinyağı içimin bence sindirim için. Kulak konusunda bir fikrim yok

Lils

*içirin

Warriorsans

Geçmiş olsun ama veterinere götürmelisiniz röntgen çekilmeli. Yuttuğu farklı yabancı cisimler de olabilir ve bu kedinizi ölüme götürebilir. Ayrıca kulağı için de tedavi olması gerek. Bence geç kalmayın Google dan yorumlarına bakarak çevrenizde bulunan veteriner kliniklerinden birini seçebilirsiniz

AnbuShino

benim sıpa da eve aldığım 3. gün öyle bir durum yaşamıştı veterinere götürdüğümde 2 iğne vurmuştu eğer kusarak çıkardıysa sıkıntı yok ama içeride kaldıysa sıkıntı olabilir kusmaya devam ederse