Apartmanda Baktığımız Köpeklerimiz İçin Uygun Bütçeli Mama Önerisi

Rgms

Merhaba, üç dört sene kadar önce apartmanımıza doğum için sığınan kızımız ve arada gelip bizde takılan komşu çocuğu koca oğlanımız için uygun, güzel içerikli mama önerisi rica ediyorum.

Mystic kuzu etli ve somonlu denedik. Apartmanda bir tek ben mama alıyorum. Evde kedim var, bağışıklığı düşük çok masraflı. Eşim de işsiz. O nedenle mystic artık bütçemi aşıyor. Daha önce komşulardan birisi snoopy alıyordu (O gitti) o zaman tüyleri çok kötü oldu. Mystic ile düzeldi. O nedenle içeriği de iyi olsun isterim ama tabi fiyatlar her ay artıyor. Hıza yetişemiyorum. İndirimden yakalamaya çalışıyorum ama işe güce dalınca kaçırıyorum.

14 CEVAP

Enjoy bakabilirsiniz nispeten daha ucuz. Ne kadar yarar tosunlara bilemiyorum ama eliniz bollaştığında tekrar mystic'e dönersiniz sorun olmaz. Yaptığınız şey çok güzel, keske sizin gibi olsa herkes

AhsenAise

Trendline mamayı deneyebilirsiniz,uygun bütçe için fena değil,ayrıca kasaplardan uygun dana / koyun kemiği alıp verebilirsiniz

irmtnc3

İçeriğini iyi gibi 15 kg 127tl econatureyi severek yedi bizim sokak çocukları Ve dobida isimli kanal sokak canlarına bu mamadan veriyor veteriner oldukları için bir bildikleri vardır diye düşünüyorum

Rgms

@Poncimin 15 Kg mama için 208 TL bile bütçemi aşıyor diyorum siz 12 kg için 285 TL olanı önermişsiniz. İlahi😁 İki koca köpek. 15 kg mama 20 gün bile yetmiyor. Ayda iki paket gibi düşünün.

@Afedersinizamasakinm Teşekkür ederim. 🙏🏻 Enjoyu favoriye ekledim. 15 kg’su 150 TL imiş Ancak h e p s i b u r a d a gibi yerlerde yorumlarda genelde beğenilmemiş. Kafam karıştı açıkçası.

@AhsenAise Teşekkürler, kemik alıp haşlıyorum. Kemiklerin iliğini sıyırıp geri kalan kısımlarını bırakıyor. Bahçe kemik dolu🙈😄 Çok fazla yemiyor kemik. Trendline’a da bakıyorum. 👍🏻

AhsenAise

T.yol da 15 kg biftekli olanı 120 TL ve yorumlar oldukça iyi olduğu yönünde

Poncimin

Pronature, Brit Premium olabilir. Pronature petlebide 12 kg Kuzulu olan maması 285 TL. Yanında 2 adet gimcat ödül maması da hediye geliyor. Brit Premium ise 15 kg + 3 kg maması petlebide 335 TL. Yanında yine 2 adet Gimcat ödülü geliyor hediye olarak. İçerikleri fiyatlarına göre iyi sayılır, fiyat araştırması ile daha uyguna da bulabilirsiniz tabi.

Poncimin

Öyle desenize, yanlış anlamışım kusura bakmayın :D O fiyatlarda mama arıyorsunuz sanmıştım. Eğer bütçeniz zor yetiyorsa geriye düşük fiyatlarda pek alternatif kalmıyor içeriği iyi olan.

Yine de Enjoy, Paw Paw, EcoNature, Liva bakabilirsiniz. Benim bildiğim en uygun fiyatlara bunlar var. Bunlardan birini alabilirsiniz.

Lils

Joker köpek mamasından memnun kalmıştık biz ama migros 4 Ekim indirimlerini 98 onun dışında pahalıya denk geliyor.

metmet

Koca yüreğiniz ve bu güzelliklere yardımınız için kendi adıma teşekkür etmek istedim, umarım eliniz bollaşır, işiniz rast gitsin bol kazançlar🙏

Bu arada tosuncuklar çok güzelmiş, mutlu ömürleri olsun🤍

Pikapru

Geçen araştırmıştım ben de prochoise proderma kuzulu köpek mamasının 18 kilosu 230 lira. Yani kilosu 12-13 ona da bakabilirsiniz

pasakli_

biz trendlineyı denedik sokaktaki köpeklere yemediler iki üç noktaya koyuyorduk mamaları, mama torbası da kolay olsun diye bahçedeydi. üzerini güneş almasın diye kapatıyorduk. ne kadar sevmedilerse mama paketini iki köpek birer ucundan tutup tüm mamayı bahçeye ve yola dökmüşlerdi bir daha vermeyim diye :D

septikbaykus

Golosi.

Rgms

@Poncimin Olsun, olur öyle şeyler ☺️
@metmet @pasakli_ @Pikapru @Lils @irmtnc3 Tavsiyeleriniz ve güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.🙏🏻

Zamdan önce Enjoy kuzulu aldım. Bugün geldi. Bakalım yerlerse güzelce güncellerim başkalarına da fikir olsun diye 👍🏻😉

Rgms

@Poncimin @metmet @pasakli_ @Pikapru @Lils @irmtnc3

Her birinize teşekkür ederim.💐

Enjoy mama geçen cuma geldi. Cumadan beridir mama kapları boş kalıyor. Yiyorlar. Buna çok mutlu oldum. Tüylerine, sağlığına da iyi gelir inşallah. Önceden mystic yiyorlardı. Umarım kaliteyi daha fazla düşürmek zorunda kalmam🙏🏻