Kedim İçin Dua Eder Misiniz?

Dobbyko

Merhaba, daha önceden de burda kulak enfeksiyonu için sorular sormuştum. Cumartesi günü kedimle İzmir'den Ankara'ya gelmek gibi bir aptallık ettim. Kulak enfeksiyonu (ya da uyuz her hekim farklı bişi söylüyor) için solüsyon kullanıyorduk, kedim müthiş rahatsız oluyordu. Pazar günü Ankara'da halsizlik başladı pazartesi sabaha karşı da kusmaya başladı. Ankara'da hayvan Hastanesi'ne gittik ve kan değerlerine bakılıp röntgen çektirdik. Akut enfeksiyonu olduğunu öğrendik serum takıldı kusma önleyici ilaçlar zehirlenmeye karşı ilaçlar mide koruyucular antibiyotikler yapıldı alıp eve geldim ama aşırı stresli hastanede de kıyameti kopariyo. Bugün kusmadan önce yutkunur gibi yaptı dikkatini dağıttım kusmadı hastanede tekrar kusma onleyici mide koruyucu ve antibiyotik yapildi. İştahı pek iyi değil genelde uyuyor. Dün sıvı probiyotik mama verdim daha çabuk toparlasin diye sabah sadece idrarını yaptı. 1 çay kaşığı yaş mama 2 silme tatlı kaşığı da kuru mama verdim. Aslında pek vermek istemedim kusarsa diye. Henüz dışkı yapmadı, şu an yanımda uyuyor. İyilesecegini biliyorum elbette ama inanılmaz mutsuzum. Sürekli ağlama istegi var ve ne yapacağımı bilemiyorum. Biraz uzun oldu ama iyi olması için dua eder misiniz kedime? Birde bu durumu yaşayan olduysa dertleşelim mi biraz? 😔

33 CEVAP

Renklipati

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin yavrunuza.sıkmayın canınızı düzelecektir inşaAllah dualarımız sizinle miniğinizle 🙏

orhdoner

Biz de üst solunumla ilgili sorun yaşadık 1 yıl boyunca gidip geldik hastanelere sizi çok iyi anlıyorum o yüzden üzülmemeye çalışın ki kediniz de hissediyor sizin üzüntünüzü o da çabuk iyileşsin siz mutlu olunca Allahım şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏Dua edeceğim size merak etmeyin Allah dermansız dert vermesin verenlere de şifa versin tez zamanda 🙏🥰 Merak etmeyin gecenin ardı daim sabahtır kışın sonu her daim bahardır böyle düşünün iyi düşünelim iyi olacaktır sevgiler diliyorum 🙏 Sağlıklı mutlu uzun ömürler diliyorum yavrunuzla beraber 🥰🥰

Palyaco

Cok geçmiş olsun dualarımız sizinle

Gelyahron

Rabbim şifa versin inşallah dua edeceğim kedicige

Dobbyko

@Gelyahron Allah razı olsun 🙏

Gelyahron

Allah cümlemizden razı olsun. Bizde yaşadık böbrek yetmezliği vardı çok çabaladık. Sizin cabanız pozitif etki ediyor inanın. Duanın da gücüne inaninca herşey düzeliyor Allah'ın izniyle :)

AhsenAise

Allah şafi ismi hürmetine kuzucuga acil şifalar,sizede gönül ferahlığı versin, pozitif düşünün güzel olsun herşey,çok geçmiş olsun

Suveyder

Çok geçmiş olsun inşallah en kisa zamanda sağlığına kavuşur minnak🐈

Dobbyko

@Renklipati Çok teşekkür ederim Allah razı olsun🙏

Arjinn

Çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur yavrunuz 🙏

Dobbyko

@AhsenAise çok sağolun Allah raz olsun.🙏

Warriorsans

Çok geçmiş olsun inşallah biran önce sağlığına kavuşur 🤲 aslında bildiğim kadarıyla kusmayı engellemek pek de iyi bişey değil. Kusup rahatlaması ona daha iyi gelecektir. Tabi her kedide durum böyle olmaz siz en iyisini bilirsiniz. Rabbim şifalar versin 😔

Warriorsans

Çok geçmiş olsun inşallah biran önce sağlığına kavuşur 🤲 aslında bildiğim kadarıyla kusmayı engellemek pek de iyi bişey değil. Kusup rahatlaması ona daha iyi gelecektir. Tabi her kedide durum böyle olmaz siz en iyisini bilirsiniz. Rabbim şifalar versin 😔

Elifsonmez

umarım sağlıklı günlerine kavuşur :(

Miscatt

Allah yardımcınız olsun inşallah tez zaman da sağlığına kavuşur Dobby. Dualarım sizinle 🤲🏻