Kedim İçin En İyi Multivitamin Hangisi?

Elifsonmez

kedim 6 aylık en iyi multivitamin onun için hangisi

8 CEVAP

Warriorsans

Macun şeklinde vetsplus markasının multivitamini var ona bakabilirsiniz hem malt da içeriyor. Biofeline ve gimcat markaları da güzel. Aslında kedinizle alakalı bir durum bu. Hangisini severse onunla devam edersiniz. Ben şuan kedimde gimcat biofeline vetsplus markalarını dönüşümlü olarak kullanıyorum.

zeynepdmr3

Vet expert vetaminex

gizemdr

5 aylıktan itibaren gimcat kitten tabs vermeye başladım. başta severek yiyordu ama artık yemiyor. kuru mamasına atıyorum birkaç tane

septikbaykus

vet expert önerisine katılıyorum ama pahalı. Gimcat önerisine de katılıyorum ek olarak biofeline ve biopetactive öneriyorum.

Ucuz olsun derseniz polivit alır günde 0.5 cc verirsiniz. f/p en iyi multivitamindir

Gimlihanim

Gimcat alabilirsiniz. Biz kullanıyoruz memnunuz. Biofeline ben daha deneyimlemedim ancak beğenen epey fazla. Onun dışında VMP de kullananlar var çevremde. Tercih size ve kedinize kalmış aslında. Bazı kediler yemeyebiliyor her vitamini.

Palyaco

Vest plus vitamin malt

diablerose

vmp yi burda övenler olmustu. gecen vet de onerdi. denemeyi dusunuyorum

Lokumcukk

Gimcat kitten alın mutlaka