Lütfen Dua Edip Dikkat Edin ????

Zey16_16

Profil resminde de gördüğünüz 4 ay önce sahiplenip hastalığı için açmış olduğum kedim kızım canım 20 gündür kayıp beni tanıyanlar bilir yok canım dan baktım o benim herşeyim olmuştu aramadığım yer kalmadı mahalle mi talan ettim ama yok lütfen dua edin lütfen bebeğimi bulayım onu o kadar çok özledim ki uyuyamaz oldum 🙏🙏😢😢😢

9 CEVAP

orhdoner

Allah karşınıza inşallah sağ Salim çıkarmayı nasip etsin inşallah çok üzüldüm çok geçmiş olsun 🙏

Miscatt

Çok geçmiş olsun inşallah bulunur sağ Salim kavuşursunuz 🤲🏻 Ümidinizi kaybetmeyin Allah yardımcınız olsun 🤲🏻

Dobbyko

Tez zamanda kavuşursunuz inşallah yavrunuza sağ salim. 🙏 Allah yardımcınız olsun.

Zey16_16

Amin Allah razı olsun hepiniz den umarım sağa salim bulurum bebeğimi 🙏🙏🙏

Arzuarslan

İnşallah kısa zamanda sevinçli haberinizi duyarız 🤲🏻 Dua ediyorum kavuşun bebeğinize♥️

Çok üzüldüm inşallah sağ saglim bulursunuz çok zor bir durum umarım rabbim karşınıza cikarir

Renklipati

Umut her zaman vardır sakın yitirmeyin, inşaAllah Allah tes zamanda kavuşmayı nasip eder yavrunuza dualarımız sizinle 🙏🙏

edadnmzr

İnşallah bir an önce bulursunuz dualarım sizinle

sahraxfittiko

nerede yaşıyorsunuz