Vets Plus Uriner Destekleyici Hap

Quincy

Arkadaşlar merhaba. Ben oğlum için vets plus uriner sağlık destekleyici hap aldim. Aralık ayında kısırlaştıracağiz ve ondan sonrasında kullanmayı düşünüyorum. Fakat oğlum henüz 6-7 aylıkken kisirlastirilacak. Petlebinin satış sayfasında yetişkin kediler için olduğu yaziyor bende her gün yarım hap vermeyi düşünüyorum sizce mantıklı mi. Deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim

5 CEVAP

Palyaco

Yarım vermeniz mantıklı çünkü daha yavru kısırlaştırma biraz erken 8 aya kadar bekleseniz

duman_cat_world

Yarım tablet vermeniz gayet mantıklı bir yaşından sonra her gün verirsiniz. Sevmezse ezerek yaş mamasına karıştırabiliyorsunuz, pek fark etmiyorlar😻 Sağlıklı günler dilerim🌸

DilekTus

Merhaba, ben de 7 aylık gibi oğullarımı kısırlaştırdım Vets Plus Uriner yeni aldım yarım olarak gün aşırı veriyorum. çocuklarım 1.5 yaşında

Warriorsans

Bence her gün vermenize gerek yok haftada 2 3 kez 1 tablet şeklinde de verebilirsiniz

Quincy

Teşekkürler cevaplarınız için