Dr Animal Sprey

Dkd

Merhaba. Kedimin genel vücut temizliği için bu spreyden kullanmak istiyorum ama 100 ml olanın üzerinde ağız göz vs yazıyor 250 ml olan yeşil dışlı olanda ise yara ve cilt bakımı yazıyor. Sormak istediğim içerikleri farklı mıdır yeşil kutulu olanı göz kulak için kullanamaz mıyım? Bir de ürünü aldığınız bir site ve satıcı önerebilir misiniz çoğu petshop sitelerinde bulamadım

7 CEVAP

edadnmzr

Ben tr end yol dan almak için bakmıştım. Bir satıcıya soru sordum ve her ml in aynı içeriğe sahip olduğunu söyledi.

pasakli_

ben 100 ml. veterinerden 60 TL'ye aldım. açıkçası arada fark var mı bilmiyorum. bence en doğr yönlendirmeyi hekiminiz yapar .

Renklipati

Dr animol 100 GM olan bunu kullanıyorum ağız göz kulak temizleme için derisi patisi içinde kullanıyor um tüm bölgesel temizle yapılıyor ben tr d yoldan almıştım

teddybal

HB'dan canvilll satıcısından 100ml'sini 23 liraya aldım bir hafta oluyor, akmadan gelmişti iyi paketli idi satıcı puanı yüksekti diye güvendim, ama renksiz kokusuz su gibi bir sıvı orijinal olduğunu anlamak nasıl mümkündür bilemiyorum.
Bu arada önceden bunu araştırdığımda tüm boyutların aynı içerikte olduğunu okudum, hatta burada eski sorularda aratın bence siz de bakın.

Gimlihanim

Biz genel bakım için göz, kulak, ağız ve deri bakım solüsyonu kullanıyoruz. Ancak diğeri ile farkı nedir bilmiyorum. Veterinerimiz bunu önerdiği için almıştık.

Dkd

100-250-500 ml olanları var ama içerikleri ve kullanım amaçları aynı mı net bilgi bulamadım

Ben 100 ml ağız ve göz için 500 ml genel olarak Mama ve sukabı deri bakımı için kullaniyorum