Bonacibo Mama Nasıl

Aysenurbsgn

Merhaba arkadaşlar. Kısır 1 yaşında erkek kedim geçen günlerde anal kese iltihaplanması yaşamıştı. Veteriner birkaç ilaç verip iltihabı patlatarak geri gönderdi. Neden kaynaklanabileceğini sorduğumuzda mamadan olma ihtimalinin yüksek olduğunu ve hills ya da royal caninin bağırsak düzenleyici mamalarından almamız önerdi. O markalarda mama alacak durumumuz ne yazık ki yok. Şimdiye kadar tüm kedilerimizde bonacibo kitten kullandık ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmadık o yüzden biraz şaşırdık böyle bir durum olduğuna. Mamayı kesinlikle değiştirmemizi söyledi. Proteini sindiremediği için de bu hastalık olmuş olabilir dedi. Bonacibonun kısırlaştırılmış kediler için olanını mı almalıyım? Ya da fiyatı uygun memnun kaldığınız başka tür mamalar var mı?

3 CEVAP

Sirinkedisever

Bonacibo pek iyi değil. Ama sizin bütçenize şu ikisini önerebilirim; Golosi, Matisse

Cotontzu_Siri

Matisse deneyebilirsiniz

Benim1kedimvar

Bonacibo kitten proteini yüksek bir mama hekimin dediği gibi sindirememiş olabilir . her kedinin sindirim sistemi ayni değildir. Mama olarak bir şey oneremiyecegim cunku bana da golosi öneriliyor nasil diye sordugumda kötü oldugunu söylüyorlar. :D