Tester Mamalarda Sınırlama Gelmiş 30 Tl Altı Sipariş Verilemiyor

Palyaco

Tester mamalarda kısıtlama gelmiş 30 tl altı alışveriş yapılamıyor uyarı veriyor

7 CEVAP

missAybuke

Yani tamam zaten 3 yaşmama ekleyip 2 tester eklesem 30 tl tutuyor da kargo ücretini ben ödedikten sonra sınır konmasını saçma buldum. 30 tl.de alsam 10 tl.de alsam kargo ücretini ödetiyorlar sonuçta.

teddybal

50gr'lık tek çeşitten bir tane alabilme olayı pek de amacına ulaşmıyor ztn, keşke iki tester hakkı ile aynı marka mamadan 2 tane ekleyebilsek.

Unabomberr

@teddybal çok haklısınız. Farklı 2 tester seçeneği yerine aynı mamadan 2 tane alabilmemiz lazım. Benim kedim 50 gramı ödül maması niyetine farklı buluyor herhalde önce yiyor sonra büyük paket alıyorsun yemiyor. En az 100 gram gerekiyor anlaşılması için.

teddybal

Amaç derken kediye yarıyor mu ondan bahsediyorum, ama en azından tadını beğeniyor mu yiyor mu bunu anlayabiliyoruz bu da iyi bı şey.

teddybal

@Unabomberr aa evet dediğiniz durum da var tester mama paketini görünce koşup ödül gibi yiyorlar ama büyük paket sıradan geliyordur, bu da tadını beğenme/beğenmeme anlama artısı kalmıyor demek oluyor.

Belki yetkili arkadaşlar görürler bu postu :)

Palyaco

Aynen saten kargosunu ödüyoruz niye 30 tl sınırı var birde 200 gr anlaşılıyor kedinin sevdiği bence 4 adet alınmalı

AhsenAise

Tester mamaların kediler üzerinde bir etki bırakacak gramaj da olmamasından dolayı ,almayı düşündüğüm mamadan petshop tan yarım kg ,yahut kullanan arkadaşlarımdan ücreti mukabilinde bir miktar alıp deniyorum , kargo ücreti üzerine bir miktar daha ilave edince petshoplardan yarım kg alıp mamanın kedi üzerindeki etkisini ,kedinin sevip sevmeyeceğini daha iyi anlayacak gramaj a sahip olunuyor