Hamile Kedi Mama Önerisi??

aslbdz

Kedim hamile britsht cinsi küçüklükten beri pro plan yiyor balıklı tüketiyorduk. Tavukluya geçtik sizce hangi mama vermeliyim. Extra tavsiyeniz varmı mama haricinde

12 CEVAP

missAybuke

Hamile kediniz için mother&babycat mamalardan verebilirsiniz. Daha besleyici olacaktır kediniz için. Ekstra tavsiyem evde yapacağınız haşlamalar olabilir suyuyla beraber. Benimki asla yemiyor o ayrı ama yiyorsa sizinki faydalı olur. Probiyotik yoğurt, laktoksuz kefir de verebilirsiniz bağışıklığını destekler.

Prenseslady867

Normalde RC çok önerilmesede mother babycat olan çok tavsiye ediliyor hamilelik ve sonrası için

septikbaykus

Kısır olmayan hatta mümkünse yavru kedi maması olan mamalardan kullanabilirsiniz . Yavru maması dediğim enerji ve yağ oranı yüksek mamalar.

Şuan hangi tavuklu mamayı kullanıyorsunuz ?

metmet

Kitten mama kullanmanızı tavsiye ederim. Hatta ND Ocean Kitten alabilirseniz çok faydalı olur bence, içerik olarak hamile bir kediye iyi gelecektir.

Palyaco

Kefir zeytinyağı 1 tatlı kaşığı ve güzel içeriği bırakın vitamin değeri en iyi mamayi alın en yüksek

metmet

@palyaço nd ocean kitten'ın vitamin değerleri de gayet yüksek zaten, hem içerik vitamin değerlerini de kapsayan bir tabirdir.

Prenseslady867

Vets plus hamile ve yavru kediler için multi vitamini de denemek isterseniz inceleyebilirsiniz

Prenseslady867

Vets plus anne ve yavru kedi konservesini gün aşırı ekleyebilirsiniz öğünlerine ve başka güvenilir yaş mamaları

Lils

Acana, nd (1 yıldan fazla kullanmayın) bakabilirsiniz

duman_cat_world

kediniz hamileyse royal canin mother & baby cat mamasını tercih edebilirsiniz anne ve yavru kediler için iyi ve besleyici bir mamadır🤩🐾 pro planden geçiş zor olmayacaktır. yavrular için de kullanabilirsiniz.

duman_cat_world

ayrıca kedinize kitten paste verebilirsiniz, yavruların gelişimini destekleyecektir. gimcat, biofeline veya vets plus tercih edebilirsiniz.

aslbdz

Şuan ver önerisi ile proplan kitten tavukluyu kullanmaya devam ediyoruz yaş mama olarak ans yavrukuzulu ve haftada bir kere yaş mamaya toz vitamin takviyesi +vetplas Multi vitamin veriyorum