Kedim Kayıp Çok Uzuluyorum

Banubirlik

Belki gören birileri olur dün gece balkondan kaçmış 3 yaşında dişi ismi Amora ismine duyarlı kaçtığında tasması yoktu.Yer Ankara Mamak kıbrısköyü mahallesi iletisim 0544 619 61 39

6 CEVAP

missAybuke

Esnafa, çocuklara, komşulara herkese haber verip numaranızı bırakın. İnşallah sağsalim bulunur :(

orhdoner

Çok geçmiş olsun umarım sağ Salim bulunur çevreye herkese söyleyin yayın çocuklara söyleyin elbet birisi görecektir merak etmeyin 🙏

Çok uzaklaşmamıştır. Özellikle geceleri ya da sabaha karşı etraf sakinken aramaya çıkın. Mutlaka rastlarsınız, ya da o gelir. İnşallah kazasız belasız bulursunuz

Renklipati

inşaAllah kısa sürede bulursunuz resim ilan asın etrafa esnaf camlarına ille biri görecek park bahçe tarzı beslenme yerleri gibi mekanlarda arayın

Muezzabalim

İnşallah en kısa zamanda bulursunuz çok güzel de bir kız maşallah 🤲🏻Evin balkonuna veya etrafına bir yere kumundan koyun biraz kokusuna gelir çok uzaklasmamistir büyük ihtimalle döner

kedigolge

YouTube'da kedi lolayla kanalının bir videosu vardı onu izlemenizi tavsiye ederim belki bulmanıza bir nebze yardımcı olabilecek bir video umarım bulursunuz bütün iyi dileklerim sizinle