Bentaş İhracat Fazlası Kedi Kumu

anilzi

Kullanan oldumu vancat market sitesinde 20lt kum 32,9tl kargo ile 42 liraya geliyor.
"İhracat fazlası doğal bentonit kedi kumlarının karışımı" denmiş, bana fiyatı baya uygun geldi.
nasıldır ?
https://vancatmarket com/outlet/ihracat-fazlasi-outlet/2-x-10-l-bentas-ihracat-fazlasi-outlet/

6 CEVAP

diablerose

2 tane inceleme yapilmis sitesinde. begenmisler. everclean dısında her bentonit ayni zaten.

septikbaykus

İhracat fazlası mı ?

Lokumcukk

Kedi kumu neden ihracat fazlası olabilirki Alırsanız denedikten sonra yorumunuzu paylaşırmısınız merak ettim

diablerose

ihracat da yapiyorlar demek ki, turkiyede bentonit bol, bu kum muhtemelen ince taneli kalin taneli vs diye ayrilmamis yani pek işlenmemis bi kum. tahmin yurutuyorum..

Gimlihanim

Biz aldık, irili ufaklı görünüyor dışarıdan bakınca. Ancak nasıldır bilmiyorum. Henüz denemedik. Yeni teslim aldık.

aeri-l

Almayı düşündüm ama tozutuyordur diye çekiniyorum yoksa fiyat çok iyi.