Kedimin Çenesinde Yaralar Çıkıyor. Ne Yapabilirim?

kedimin tasması ağzına takılmış ve çıkarırken çenesini tırnaklayarak yara yapmış. 2 haftadan kadar önce falan ama hala iyileşmedi ve bugün yine yara olmuş çenesinde. kedi aknesi olduyodu arada bi ama kendiliğinden geçiyordu vok sorun olmuyordu bu sefer böyle oldu ne yapabilirim fikir verirmisiniz?

5 CEVAP

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Dr.animal ın spreyi vardı yaralar için olan varsa ondan kullanın ya da baticon sürün mikrop kapmasın diye veterinere götürebilirseniz daha iyi olur çünkü uzun zaman olmuş geçmemiş daha da açılıp enfeksiyon kapmasın

septikbaykus

Baticon sürün ilk olarak ve besin desteği kullanın

septikbaykus

Sorun alerjik ise besin desteği alerji ile ilgili olmalı misal vedavetin alerji ürünü çok iyiydi. Eğer deri ise baticon ve arkadaşın dediği gibi dr animal.

Ek olarak kaliteli bir sarı kantaron yağı da çok iyi gelecektir

baticon süreceğim ve dediginiz yara spreginede bakacağım ve de vitamin almayi düşünüyorum kedim için mantar oluyor tedavisini yapsakda tekrarliyor allahtan bize geçmedi. Bağışıklık güçlendirici bir malt ile bu sorunumuzu çözüyoruz

Teşekkürler septikbaykus alerjisi hakkinda hiçbir bilgim yok veterinnere getirdigimde sorarım