Felicia Kullanan Var Mı?

CalicoMinos

Kaça alıyorsunuz ve kaç kg

10 CEVAP

dilanbulent

Felicia alacağınıza Bonacibo alın Felicia 2 kat pahalı satıyor ikisi de aynı içeriğe sahip olmasına rağmen. Boş yere Felicia alıp kazıklanmayın.

Palyaco

Aynı fabrika ama felicia üst segment mamasi

Palyaco

Bonacibo prochoice felicia obivan selection molly pro performans bunlar Çağatay firması üretiyor üst segment olanlar prochoice felicia molly

Bobur

Bonacibo hem taze hem ufak paket ucuz.
Molly felicia bonacibo vancat hepsi aynı firma.

Bobur

Farklı marka adıyla yerel piyasayı kontrol ediyorlar. Popüler ve reklamı olan felicia sırf bu yüzden daha pahalı.

septikbaykus

Felicia markasını da çağatay üretiyor. Yani felicia ile bonachibo aynı yerde üretiliyor

CalicoMinos

Kedim çok severek yedi tanesi çok güzel

duman_cat_world

felicianın yorumları olumlu genel olarak şans verilebilir👍

Lils

Kanlı ishal şikayeti çok fazla. Onun dışında bir problemi yok. Bir ara 4 kilo alıp denemek istiyorum çeşit olarak ama yorumları kötü olduğu için uzun süre kullanmam. Mystic daha iyi bence.

AhsenAise

Bonacibo kedi maması içerik : Kurutulmuş Tavuk Proteini (%42), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Felicia kedi maması içerik:
Kurutulmuş Tavuk Proteini (%46), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı (%9), Bezelye, Hamsi Unu (%7), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı (%3), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Neredeyse aynı ,hatta aynı içerik aynı fabrikada üretiliyor ,bizde felicia ishal yaptı bonacibo da şükürler olsun sorun yaşamadık ,aradaki minik farklar felicia yi daha sorunlu bir mama yapıyor en azından bizde böyle oldu