Teşekkürler Petlebi.

cat_expert

Hiçbir karşılık beklemeden petlebi forumlarında sorulara verdiğim cevaplardan dolayı petlebi birçok arkadaşa gönderdiği gibi bana da hediye göndermiş. Britcare kuru mamayı denemek istiyordum ne zamandır, bir kısmını kedim için deneyeceğim kalan kuru ve yaş mamaların hepsini sokak canlarına vereceğim. Teşekkürler petlebi.

13 CEVAP

cat_expert

Teşekkür ederim @orhdoner :)

Palyaco

Afiyet olsun bizde dün geldi sokak canlarına afiyet olur

orhdoner

Afiyet şifa olsun yavrunuza maşallah kediniz de çok tatlı bu arada Allah sağlıklı uzun ömürler versin 🙏☺️

dilanbulent

Hayırlı olsun :)

Superisi814

En cok sokak kedileri ile paylasimlardan mutlu oluyorum.😊
Afiyet olsun evdekine de sokaktakilere de 😊

Dobbyko

Şifa olsun evdeki yavrunuza da sokaktaki yavrularınıza da🙏❤️

Warriorsans

Afiyet şifa olsun hepsine 😻

buketguven

Afiyet bal olsun :)

Renklipati

Afiyet olsun güle güle yesin pati dostunuz🐾🐈.banada dün geldi sokak canlarına yaş mama gitti burdan teşekkürler ederim tekrar petlebi ekibine 🌸

Gimlihanim

Afiyetler olsun miniklere ☺️

cat_expert

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim, darısı hediye almayanların başına.

Lokumcukk

Bende artık petlebiye teşekkür etmek istiyorum 💙

Seymaaacaan

Afiyet şifa olsuunn😻😻