Köpeğim Çok ************ Yiyor

irmtnc3

Küçük ırk köpeğim çok ************ yiyor çiğnemeden löp löp yutuyor sonra sindirim zorlaşıyor ve bu sefer ot yiyor sürekli. mystic kullanıyorduk taneleri büyük diye ecanature (sokak canlarına verdiğim için tane boyutunu biliyorum)kullanalım dedik yok bunu da çiğnemeden yutuyor ne yapacağım mamasını zor yemesi için tuhaf kapta veriyorum ama yok işe yaramıyor Ve doyduğunu anlamıyor 15kg mama koysam hepsini yiyecek gibi ne yapacağım bilmiyorum😔Yardım ederseniz çok sevinirim

9 CEVAP

irmtnc3

Hı z l ı m ama niye sansürlüyor anlamadım

Aleynademirtas

Aynı sorun bendede var benim oğlumda küçük ırk çok hızlı yiyor ben önce yarısını veriyorum bitirdikten 5 dk sonra kalanı aynı şekilde bizimkiside doymuyor ölçülere göre veriyorum kabına yaklaştığım an gene vericek sanıyor ben de bir bizimki obur sanıyordum 😄

Aleynademirtas

Petlebide yeni paylaşmış buna bakabilirsiniz
https://www.instagram.com/p/CU-KlyRoK0y/?utm_medium=copy_link

ailur0phile

Özel mama kapları var. Onlardan kullanmanızı öneririm. Benim kesimde kısırlaştıktan sonra kuru mmamyi hızlı yiyordu sonrada kusuyordu. Bu mama kapları dan kullandık.

Elifsonmez

Onlara özel labirentli gibi mama kapları var

irmtnc3

************ yı niye sansürledi anlamadım

zibityus

yarım saat önceden ılık suya koyun mamayı ve zor yemesini sağlayan mama kabında verin

irmtnc3

Teşekkür ederim deneyeceğim başka bir yöntem yoku yok mu mesela su ile ıslatıp mamalar şişse bende ezip püre gibi versem sorun olur mu

irmtnc3

Teşekkür ederimm Mamayı ılık su ike ıslatıp püre yaş mama gibi yapıp yemesi zor kovana koyacağım