Kedim Zeytin Çekirdegi Yedi

Kedisahibi1

2 adet zeytin çekirdegi yuttu veterinere goturemiyorum ne yapmaliyim????

9 CEVAP

Warriorsans

Zeytin çekirdeği sindirebileceği boyutta bişey olduğunu sanmıyorum bence veterineri arayıp sorun zeytinyağ falan da içirebilirsiniz ama bence veterinerden Bilgi almak en mantıklısı

diablerose

maltını ihmal etmeyin

Warriorsans

Zeytin çekirdeği sindirebileceği boyutta bişey olduğunu sanmıyorum bence veterineri arayıp sorun zeytinyağ falan da içirebilirsiniz ama bence veterinerden Bilgi almak en mantıklısı

orhdoner

Bugün yarın gözlemleyin olmazsa kusma falan olursa veterinere götürebilirseniz daha iyi olur çünkü midesinde kalabilir umarım sağlıklı şekilde çıkartır malt bugünlerde daha fazla verin

Gimlihanim

Geçen hafta veterinerimizin paylaşımlarında gördüm. Bir kedi zeytin çekirdeği yuttuğu için ameliyat edildi. Korkarım ki bu sandığınızdan ciddi birşey. Bence vakit kaybetmeden veterinere gidin. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

eneskolon

Benimde başıma geldi sıkıntı çekmeden çıkardı yinede gözlemlemekte fayda var

hannnngggg

bir veteriner hekimin videosunda görmüştüm zeytin çekirdeği yuttuğu icin ameliyat ediyordu gozlemleyin daha büyük bir soruna yol açabilir zaten günde bir kez dıskıladıgını varsayarsak bir günde çıkarsa çıkar gibime geliyor daha sonrasında veterinere danışın

Palyaco

Direk diskiyla çıkarır

septikbaykus

Çıkarır merak etmeyin