Bir Dahaki İndirim

Merhaba sizce petlebideki indirim bir daha ne zaman olur para biriktirip indirim zamanı stok gerçekten iyi fikir çünkü zamlar fena 15 kiloluk değil de 2 kiloluk mama aldığıma çok pişmanım ama ozaman da okadar param vardı maalesef

10 CEVAP

simbakedi

@Lavinia17 Frog pet, mavi reyon, kuzey pazarlama, volipet
mavi reyon ve volipetten alisveris yapmadim ama mavi reyon icin royal canin ig hesabina yazdim, birlikte is birligi yapiyorlarmis. volipet de zaten youtube kanali olan bir satici, gimcat maltlara vs buradan bakabilirsiniz. diger iki saticidan da alisveris yaptim orijinal ve saglam paketler geldi hep. ama a mazon prime’da ayni urunu bulursam kesinlikle oradan aliyorum. a mazon ve petlebinin paketlemesi daha guzel ama digerlerinde de sorun yasamadim

Palyaco

21 Aralık indirim gunu

Lils

Yılbaşında olur en büyük indirim

simbakedi

yılbaşı zamanı olur büyük ihtimal. ama çoğu mama bence daha pahalı burada indirim kodu olmadıkça karlı olduğunu düşünmüyorum. a mazon (prime), t rendyol gibi sitelerde güvenilir satıcıları uzun süre takip etmenizi öneririm gece bir vakitte bile çok uyguna düşebiliyor fiyatlar. öyle takip ederseniz daha iyi olur

cat_expert

Seneye :)

gizemdr

Black friday ya da 11.11 dönemlerinde indirim olabilir belki

Lavinia17

t rendyol sitesinde bildiğiniz güvenilir satıcı var mı @simbakedi

İlginiz için teşekkür ederim

duman_cat_world

Yılbaşında veya Black Friday’de olabilir😊

Kasım indirimleri son umut. Onda da ne kadar değişir bilemem.