Kedim İçin Mama

alaralovecats

Kedilerim için alerji yapmayan ve daha az tüy dökmesi için mama arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

9 CEVAP

Palyaco

Natures vairtery yada exclision

eneskolon

Bütçenizi belirtirseniz ona göre yardımcı olalım

orhdoner

Merhaba https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/65514-kedim-icin-deri-tuy-sagligi-alerjik-mama-acill burda arkadaşlar öneri yapmışlar bakabilirsiniz 🙏

Seymaaacaan

Acana

septikbaykus

acana pasifica bir tık daha düşüğü ise bountiful catch

Warriorsans

Kedime şuana kadar denediğim tüm mamalara baktığımda en iyi gelen acana pacifica oldu. Denediğim mamaları sıralayacak olursam acana>n&d>britcare>exculusion>mystic

alaralovecats

Belli bir bütçe yok ama kilosu 150 altı olursa daha iyi olur

Palyaco

Her kedi farklı mama seviyor acana orijen tüm serilerini sanabella bozita 15 farklı mama denedim hiçbirini koklayıp kaçtı yemedi inat 3 gün

Lils

Kediniz kısırsa brit care ya da acana indoor entree
Kısır değilse acana tüm çeşitleri