Kedilerinize Mama Alırken Hangi Sitelerden Alıyorsunuz

Lavinia17

ben hep petlebi sitesinden aldım ama t r e n d y o l gibi sitelere bakınca 50 lira gibi bir fark oluyor artık mamalara zam geleceği için diğer siteleri değerlendirmek istiyorum.
özellikle t r e n d y o l,hep si burada gibi sitelerde hangi satıcılardan aldığınızı söylerseniz sevinirim.

20 CEVAP

hannnngggg

artık alamıyoruz 🥲

hannnngggg

suana kadar iki kez mama aldım zaten bir tanesi 10 kg proplandı ********dan almıştım bir veteriner kliniği göndermişti diye hatırlıyorum diğer mamayı da petlebiden aldım tabi ki petlebi çok daha güzel özenli ama son kullanma tarihi sitede yazdığı gibi gelmedi sitede 9. ay yazıyordu bana gelen 8. aydı bazılarında da tarih yazmıyor teyit etmekte fayda var

hannnngggg

k o l a y m a m a buradan daha öncesinde yas mama almıştım son kullanma tarihi yazmayan siteleri tercih etmiyorum bu site de yazmıyor, aramak zorunda kalıyorum bu yüzden çoğu site benim için eksi konumda m a r k a m a m a da hep indirim var gibi gözüküyor hepsi sktsi yaklaşan ürünler oluyor oradan da alısveris yaptım

anilzi

ucuz fiyat bulduğun her yerden alınır. tek şart satıcısını güvenilir olması oda 2 dakikalık google soruşturmasına bakar.
söylenenin aksine petlebi fiyatları bir tık pahalı. kısa bir araştırmayla bir çok yerde daha uygunu var. hatta sık sık ****** takip edilmeli güzel fiyatlar oluyor. ayrıca getir çarşıda ilk siparişe 30lira indirim oluyor direk petshoplar getiriyor.

anilzi

  • amzn *