Kedilerinize Mama Alırken Hangi Sitelerden Alıyorsunuz

Lavinia17

ben hep petlebi sitesinden aldım ama t r e n d y o l gibi sitelere bakınca 50 lira gibi bir fark oluyor artık mamalara zam geleceği için diğer siteleri değerlendirmek istiyorum.
özellikle t r e n d y o l,hep si burada gibi sitelerde hangi satıcılardan aldığınızı söylerseniz sevinirim.

20 CEVAP

orhdoner

Petlebi, m arka ma ma, p et im ce, p et zz s hop bunlar mama aldığımız yerler sokak canlarına da te miz ma ma dan alıyorum.

Palyaco

Petlebi hep aldığım yer biraz pahalı olsun düzgün olsun

Gimlihanim

Biz m a r k a mama ya da petlebiden alıyoruz.

Renklipati

Mama sadece buradan alıyorum fakat bir kere stokta yoktu orjinal ürünler satan güvenli mama cı tetzeden almıştım..kumu tre nd yol yada diğer siteler den alıyorum

AhsenAise

Buradan ve Bilindik büyük sitelerden alıyorum ,ama burası en güvenilir ve satışının arkasında duran bir mağaza , son kullanma tarihi ve mamanın sahte olmasi riski yok

Aleynademirtas

Petlebi ve H.epsi burada

Lils

Petlebi indirimde her yerden daha ucuz oluyor o yüzden Petlebi de indirim zamanlarında almaya başladım artık. Onun dışında nerede uygun ve güvenlirse oradan alıyorum. Ma rk a mama, ev i ne mama, ma ma cı tey ze, tre nd yol, hep si bu ra da güvendiğim yerler

simbakedi

marka mama, mavi reyon, frog pet, volipet, kuzey pazarlama, a mazon prime

Ben her zaman petlebiden alıyorum bu sitenin ürünlerini kullanırken içim daha rahat oluyor gerçekten indirim varken oldukça uygun oluyor

Salihaylmz

Hepsi tren d
n 11 gibi sitelerde genellikle satıcı puanına bakıyorum

Lokumcukk

Frog p et, Pe t zz sho p ,

Prenseslady867

PETLEBİ dışında ma r ka ma ma dan alıyorum diğer ihtiyaçları için tren d yolda kuzey pazar la ma ve frog pe t ten alış veriş yaptık bir kereye mahsus va n cat in kendi sayfasından kum aldık

Warriorsans

Petlebi, m a r ka mama, t e m iz mama genelde tercih ettiğim siteler. T r e m d y o l frogpet satıcısı güvenilir özellikle ara ara takip edin gimcat maltlar baya uyguna geliyor 50 gr 2 maltı Kargo dahil 40 TL ye mi ne almıştım

inferi0r

Sadece petlebiden alıyoruz, pazar yeri olan sitelerde her şeyin sahtesi olabiliyor. Fiyatı uygun gibi görülse de kandırılmaya değmez :/

gizemdr

petlebi ve m arka mama dan alıyorum. m arkamam a'nın t rendyol mağazasında ek indirimler oluyor bazen orayı da takip ediyorum. mesela bozitanın 10 kg maması geçen hafta indirim döneminde t rendyol mağazasında 60 tl daha uygundu.