Yurtdışından Mama Siparişi

Cotontzu_Siri

Yurtdışından mama siparişi verebileceğim siteler nelerdir? Hangisi daha hızlı getirir?

4 CEVAP

fhatay

yasaklı ürün diye biliyorum. yani gümrükten geçmez. yurt dışı alışverişte en iyisi ******. gıdaya giyor.

sezind

Ağırlık konusunda gümrükteki sınır kaçtı hatırlamıyorum ama çok ağır bi şey almadığınız sürece sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben ******.com'dan kedilerim için vitamin tableti almıştım. Gümrükte bunu "ilaç" olarak etiketleyip gümrüğe takılır diye düşünmüştüm ama sorunsuz gelmişti.

Cotontzu_Siri

*******'da aradığım marka yok. ******'dan deneyim en iyisi. Teşekkürler.

Cotontzu_Siri

9 kilo kadar