Acana Mama

Harin

Kedimin uzun süre mama yememe sıkıntısı oldu şimdi Acana Fırst feast ı denemek istedim ve çok güzel yiyor ( Nd,pro plan vs denedik) tek sıkıntı yedikten sonra deli gibi su içmesi yavrum için iyi mi kötü mü?

4 CEVAP

septikbaykus

Ne güzel işte. İçmese daha kötüydü

orhdoner

Biz de kullanıyoruz uzun suredir bir problem olmadı su içmesi daha iyi bence en azından kuru kuru kalmamış olur bence

citirbebegim

Bizimkide mamadan sonra bol bol su içiyor. Mama acana.

Mamanın içeriği ile ilgili bence besleyici protein kaynağı iyi olunca daha fazla susuyorlar