Kedim Sürekli Yalanıyor

Burakvural

Kedim sürekli kendini yalamaya başladı 2 haftadır ara ara da tüy kusuyır acaba başına gelen varmı

4 CEVAP

orhdoner

Malt verin kusmaması için

Melike0nur

Belli bölgeleri mi yalıyor ona dikkat edin ve vücudunu kontrol edin herhangi bir dökülme yara var mı diye.

Bobur

Günlük taramaya çalışın ve malt verin. Tüyleri balık yağı kullanabilirsiniz. Çok sık yaladığı bölgeyi gözlemleyin bir süre. Herhangi bir deri hastalığı olabilir mantar vs.

theyusra

sürekli her yerini yalıyorsa güvende hissetmiyordur/depresyonda olabilir.