Canım, Çiçeğim Oğlum

Bcanaydn

Bugün gideli 4 gün oldu. İçim hiç soğumuyor oğlum. Acını en derinlerde hissediyorum, yüreğimde büyük bir sızı. Yokluğuna alışmak, eşyalarını görmek o kadar zor ki. Bugün mamalarını sokaktaki canlara verdim. Öyle güzel yediler ki. Ah dedim oğlum son 3 hafta en sevdiğin mamayı bile yiyemez olmuştun. Ellerimde şırınga ile yediriyordum. Olsan yine yedirmezmiydim çiçeğim. Gündüzleri bir şekilde geçiyorda şu geceler varya, uyku girmiyor gözüme. Senin evde yanımda değilde soğuk toprağın altında yatıyor olman beni bitiriyor. Keşke olsan yanımda ama acıların olmasa, sağlıklı olsan. Bir yandan mutlu olmaya çalışıyorum, huzura kavuştun son zamanların o kadar acı çekiyordun ki, damar yolu açılcak damarın bile kalmamıştı, kan tahlili yapılcak miktarda kan bile çıkmıyordu. En fazla 3 gün diyenlere inat sen 3 hafta daha yaşadın, o kadar güçlüydün ki hiç gitmek istemiyordun.Huzurla uyu. Sen benim bütün hayatımı etkiledin, ben kısacık ömrüne dokundum. İnşallah gönlün benden razıdır oğlum. Seni çok seviyorum.

21 CEVAP

diablerose

allah sabir versin

inferi0r

Başınız sağ olsun 😔 ne yazık ki bu canlara bağlanırken ömürlerinin kısa olduğunu biliyoruz ama üzülmemek elde değil.
Ona muhteşem bir hayat yaşattığınızdan ve çok fedakarlık yaptığınızdan eminim. Ona tüm sevginizi vermişsiniz. O soğuk toprağın altında değil bence çok güzel bir yerde ve çok mutlu. Sizin de mutlu olmanızı isterdi çünkü sayenizde kısacık ömrü çok güzel geçti...

Firuzecik

Başınız sağolsun. Uzun zamandır mücadele ediyorsunuz takip ediyordum. Şuan daha huzurlu bi yerde mutlu. Üzmeyin kendinizi elinizden gelenin fazlasını yaptınız.

duman_cat_world

Başınız sağ olsun okurken kalbim sıkıştı gözyaşlarım pıt :((( Allah sabır versin size🤲

Harin

Başınız sağolsun 😭