Canım, Çiçeğim Oğlum

Bcanaydn

Bugün gideli 4 gün oldu. İçim hiç soğumuyor oğlum. Acını en derinlerde hissediyorum, yüreğimde büyük bir sızı. Yokluğuna alışmak, eşyalarını görmek o kadar zor ki. Bugün mamalarını sokaktaki canlara verdim. Öyle güzel yediler ki. Ah dedim oğlum son 3 hafta en sevdiğin mamayı bile yiyemez olmuştun. Ellerimde şırınga ile yediriyordum. Olsan yine yedirmezmiydim çiçeğim. Gündüzleri bir şekilde geçiyorda şu geceler varya, uyku girmiyor gözüme. Senin evde yanımda değilde soğuk toprağın altında yatıyor olman beni bitiriyor. Keşke olsan yanımda ama acıların olmasa, sağlıklı olsan. Bir yandan mutlu olmaya çalışıyorum, huzura kavuştun son zamanların o kadar acı çekiyordun ki, damar yolu açılcak damarın bile kalmamıştı, kan tahlili yapılcak miktarda kan bile çıkmıyordu. En fazla 3 gün diyenlere inat sen 3 hafta daha yaşadın, o kadar güçlüydün ki hiç gitmek istemiyordun.Huzurla uyu. Sen benim bütün hayatımı etkiledin, ben kısacık ömrüne dokundum. İnşallah gönlün benden razıdır oğlum. Seni çok seviyorum.

21 CEVAP

Bcanaydn

Teşekkür ederim çok sağolun. Kendimi toparlamak artık aklıma gelince gülümseyip ‘ah lodos bunuda yapardın, öyle yaramazdın böyle güldürürdün’ demeyi çok istiyorum. Biraz daha geçse zaman ama sanki hiç geçmiyor o güne takılıp kalmışım gibi. Sürekli etraftan eşyalarını ver görünce kötü hissedersin diyorlar, ama ben şimdi onları verirsem kötü hissederim asıl ki şu an vermeyi atmayı hiç düşünmüyorum. İhtiyacım olan şey sadece zaman galiba

Renklipati

Tekrar başınız sağolsun..açınız çok sizi anlıyorum sevdiklerini kaybetmek çok derin yaralıyor insanı..o melek oldu,tek teselliniz daha fazla acı çekmedi.. onunla güzel anılarınız oldu sevildi mutlu olarak yanınızdan ayrıldı.boşlugunu hiç bir şey dolduramaz evlatlarımız onlar bizim, fakat kendinizi bukadar çok yıpratmayın siz elinizden geleni yaptınız taktiri ilahi melek oldu huzurlu uyuyor

orhdoner

Başınız sağolsun ben de acınızı hissediyorum Allah sabır versin sizlere çok iyi baktınız eminim sizden her daim razı olcak melek oldu yavrunuz Allah sizden razı olsun 🙏

AhsenAise

Yüreğimde hissettim acınızı, biliyorum ne yazsam hafiflemeyecek ,Rabbim içinizi ferahlatsin ,böyle güzel bir kalple o çocugu sevdiğiniz için tüm güzellikler sizinle olsun

AslanPati

Başınız sağolsun. Gerçekten çok üzücü.

teddybal

Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey zaman, şu birkaç gün böyle geçecek, birkaç ay sonra ise aklınızda onunla güzel anılarınız kalacak. Empati yapmaktan yaşayamaz olmuştum benim başıma geldiğinde, sürekli onu toprakta düşünüyordum, öncesinde çektiği acıyı düşünüyordum, ağladım yasımı tuttum, ama şimdi aklımda sadece onunla yaşadığım güzel anılar var. Onu öyle güzel hatırlıyorum ki...Yani acınızı ertelemeyin, kendinize hatıralar da ayırın eşyalarından, güzel anılarınıza tutunun. Tekrar başınız sağ olsun. Sabır diliyorum.

edadnmzr

Çok üzüldüm acınızı çok iyi anlıyorum Allah sabır versin başınız sağolsun 😔

Lavinia17

başınız sağolsun

Superisi814

Merhaba,
Başıniz sağolsun.Allah metanet versin..
Her can kaybi insanin yüreğinde derin sarsintilar ve yanginlar oluşturuyor, iyi bilirim.Size ne iyi gelicekse onu yapin, eşyalarini verseniz, dokunacaginiz kadar gercek bir hayal gibi serilir gözlerinizin önüne.Acisindan kaçma yolu yok, aciyi yaşarken insan yine halden hale geçmekte.
Sizden tek ricam, kalbinizin kapilarini sevgiye daha çok açmaniz.Kendimden bilirim, yiten can olunca bir daha asla dedigimi..Ama çok şükür ki dilim ne derse desin, kalbim bildiğinden şaşmadi.Geçen kiş klanimda çok aci kayiplar yaşadik, sizin gibi..Inanin her yitip gidenin ardindan onlarda dağildi.Sadece sevginin sifalandirici kuvveti iyi geldi.
Şimdi aciniz taze , sözlerim yersiz ya da hadsiz gibi gelebilir.Inanin hic biri baskasinin yerini tutmaz , tutamaz , ancak sevgi sihirlidir.Sizin icin de dogru bir zamanda , yasaminizin yeni bir canla keşismesi ve gidenin gelene açtigi yeri sevgiyle kabul etmeniz.
Aciniza saygi duyuyor, kalben dardan genise çikmanizi diliyorum.🐾🌻

Prenseslady867

4 gün ...
daha çok yeni çok taze acınız 2 sene önce kuşumuz Şakir öldüğünde inanın evde cenaze var gibi hepimiz hıçkırarak ağladık ve halâ Şakir deyince içimizi hem bir özlem yoğunluğu hem bir hüzün kaplıyor ve halâ inanın gözlerimiz doluyor masumlukları sevimlikleri o kadar hayatımızı dolduruyor ki Rabbim dayanma gücü versin acınızın kederinizin yerini huzur alır zamanla inşaallah

Renklipati

Toplayın tüm eşyaları bir yere koyun gözünüzün önünde durdukça acınız hep taze kalır.. zamanı gelince düşünürsünüz ne yapacağınızı şimdi dağıtmayın

Off çok üzüldüm yaa sizin kedinize böyle ağlıyorsam kendi kedime bişey olunca nasıl basederim bilmiyorum ama hayat işte hep en güzel anılarınızı düşünün sakın iyi bakamadım mı acaba demeyin çünkü biz onları canımızdan çok seviyoruz hatta okadar ki öldüğüm zaman hayvanlar aleminde gözümü açmak istiyorum Allah'ım sabır versin inşallah acınız bir an önce azalır yerini sadece özlem alır yüzünüzde tatlı bir tebessümle hatırlarsanız

buketguven

Başınız sağolsun. Acınızı buradan hissettim tarif edilemez bir acı. Bir gün bizlerinde yaşayacak olması düşüncesi bile beni mahvediyorken sizin yaşadığınız acı bambaşkadır. Melek oldu yavrunuz.. Allah sabır versin

Palyaco

Cok üzüldüm fena oldum başınız sagolsun

Muezzabalim

Yaa😢😢😢Başınız sağolsun kalbim acıdı 😔 Burnumun direği sızladı okurken Rabbim size güç versin çok zor....