Bıyık Stresi??

Bıyık stresini birkaç yerde gördüm. Bu tam olarak nedir ?

7 CEVAP

Prenseslady867

Mama kabları dar olduğu zaman bıyıkları sürekli kaba çarparak acı yada rahatsızlık hissettikleri için bir süre sonra yemeyi reddetmelerine neden olan bir durum

Prenseslady867

Mamalarına pati atarak kabtan çıkartarak yemeye çalışıyorlar yada mama kabı dolu olmasına rağmen sadece orta kısımdakileri yiyerek kenardakiler kalıyor ve sizden tekrar mama istiyorlar

Prenseslady867

Dar olan bir yaş mama kabından dolayı bıyıklarına mama bulaştığı zaman kediniz çok rahatsız oluyor aynı bizim yemek yerken o yemeğin bir şekilde kulağımıza kaçtığını düşünün aynı rahatsızlık hissi uzmanlar bu şekilde anlatıyor

gizemdr

mama kabının boyutları kediye göre küçük olduğunda yaşanabiliyor

Gimlihanim

İlk defa duydum😳 nasıl anlaşılıyor peki acaba bıyık stresi olduğu?

inferi0r

Çok tatlı kediniz, geçmiş olsun.
Katılıyorum stres olmaması için destekleyici ürünler kullanabilirsiniz ama götürmek her türlü mevcut durumdan iyidir gibi sanki. Alerjiye benzettim ben de.