Vancat (Bentaş) İhracat Fazlası Kedi Kumu Yorumu

parskedy

Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce bu kumlardan 40 litre sipariş vermiştim. Ayın 8'inde kargoya verildi ve dün elime ulaştı. 1 gündür kullanıyorum. Sipariş sürecini ve kumun kendisini yorumlayayım ki belki birilerinin işine yarar.
(Daha uzun süre kullanıp öyle yorumlamak isterdim fakat kampanyanın ve stokların bitmesine az kalmış.)
-Öncelikle UPS Kargo'yla geliyor ve bence inanılmaz yavaş geldi. Ordu'dan Eskişehir'e 4 günde geldi. Ayrıca tabii ki kargo yukarı çıkarmadığı için o kadar kumu 4 kat çıkarmak zorunda kaldım.
-Paketlemesi iyi değildi dümdüz şeffaf ambalaja koymuşlar ama kumların kendi paketinin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bence yolda patlaması çok düşük ihtimal.
-Kuma gelecek olursak, ince değil kalın taneli ve en önemlisi tuvaletin etrafına kabın içindekinin yarısı kadar kum saçılmıyor...

-Rahatsız etmeyecek şekilde marsilya sabunu kokuyor ve daha içine karbonat koymamama rağmen bence kokuyu da iyi absorbe ediyor. -Önceden Pro Line kullandığım için onunla karşılaştırırsam eğer, tozutması neredeyse aynı seviyede diyebilirim. Broşürlerinde %99 tozsuz diyorlar ama maalesef ki tozutuyor.
-Topaklanması da bence başarılı.
Fiyatının da diğer kumlara göre uygun olduğu düşünülürse bence şans verilebilir, hatta stok bile yapılabilir.
Ayrıca kargo parası vereceğime birkaç lira daha ekler başka bir kum daha denerim diye aynı siteden RoCat markasının parfümsüz kumunu da satın aldım. Bunlar bittikten sonra -unutmazsam- onu da inceleyip buraya eklemeye çalışırım.

3 CEVAP

Prenseslady867

Tozutması dışında Ro Cat bentonitten memnunuz biz

diablerose

rocat bence de fena degil

parskedy

@Prenseslady867 @diablerose umarım biz de memnun kalırız, teşekkürler.