Gimcat Ürünü Hakkında Bilgilendirme

Lavinia17

gimcate instagramdan mesaj attım verdikleri cevabı sizinle paylaşıyorum
Merhaba

Güvenilir ve taze ürün gönderimi saglayan saticilarimizdan bir kaçını iletiyorum.
P etlebi
F rogpetstore
K olaymama
P etburada
M arkamama
👍
Kendi web sitelerinden alabilirsiniz.

5 CEVAP

simbakedi

a mazon primeda da malt macun özellikle 60a düştüğü oluyor ki ben hep öyle alıyorum. oraya da bakabilirler aynı şekilde. 70-72tl bandında geziyor normalde ama yakalarsanız 60a da bulunuyor

duman_cat_world

Evet ben de petlebi, a mazon prime ve frog pet’ten alışveriş yapıyorum🌸

Gimlihanim

Petlebi, m ar ka mama ya da ko l ay mamadan söylüyorum bende. Bilgilendirme için teşekkür ederiz 🙏🏻😊

Palyaco

Petlebi mar.ka mama pet.burada kolay.mama bunlardan alışveriş yaparım diğerlerinden almam

pablopicasso

Petlebi, Frogpet