Winblock Pencere Filesi

Seldaonal

Merhaba, winblock pencere filesi aldım ama montajını yapamadım. Pencereye vidanın girmesi çok zor. Kullanan var mı acaba

5 CEVAP

Dobbyko

Ben kullanıyorum. Memnunuz. Monte ettikten sonra kopma vs olduğunu okumuştum bizde bir sıkıntı olmadı. Pimapen pencereye matkapla bizde zorlanarak yapmıştık 2 kişi. Birde o beyaz şeyleri sıkıca bastırmak gerekiyor pencerenin kenarlarına yoksa camı açıp kapama da sıkıntı oluyor. Biz arka odanın penceresini gevsek yapmışız tam kapanmıyor soğuk giriyordu. Söküp tekrar takmak zorunda kaldık.

Melike0nur

Onun hakkında bilgim yok lakin uyarı yapmak istedim. Winblock zamanla güneşten ve ısırmadan kaynaklı yırtılıyor. Birkaç kişinin başına gelmiş kedisi düşen de olmuş ve şikayet etmişler fakat sorumluluk kabul etmemiş winblock. Neden çünkü İki farklı teli var ama siz demezseniz ısırmaya dayanıklı olanı yollamiyorlar. Isırmaya dayanıklı değil yani biri, o konuda dikkatli olun. Kontrol edin arada.

Melike0nur

Ben kendim tel taktim kümes teli alıp matkap, dübel ve çivi ile. Güzel bir matkap gerek, biraz da kuvvet 👍

duman_cat_world

Winblock kullanıyorum çok memnunum bizimki pek zorlamıyor zaten, uysal bi kedy😍 sizinki biraz haylazsa sıkıntı çıkarabilir.

Ben kolayca monte etmiştim, size niye zorluk çıkardı ki?

Seldaonal

@duman_cat_world sizin file ne renk?. Bilmiyorum ki matkap mı güçsüz, pencere de mi çok sağlam anlamadım